fbpx

  Polish Japanese Academy of Information Technology

 • Polish Japanese Academy of Information Technology – Polonya-Japon Bilgi Teknolojileri Üniversitesi

  Polonya üniversiteleri , Avrupa da tercih edebileceğiniz eğitim kalitesi yüksek , tüm Avrupa da ve Türkiye’de diploma denkliği olan ,  fiyatı uygun seçenekler arasındadır.Orta Avrupa da yer alan Polonya , ekonomisi güçlü genç nüfusun yoğun olduğu bir Avrupa ülkesidir.

  Polonya’da üniversite okumak için Türkiye de üniversite sınavına girmenize gerek yok. Lise diploması ile başvuru yapabilirsiniz. Eğitim dili İngilizcedir. İngilizce bilmeyen öğrenciler için Polonya da ki bir çok üniversite İngilizce hazırlık eğitimi vermektedir.

  Polonya’da eğitim ve aynı zamanda yaşam maliyetleri de diğer Avrupa ülkelerine göre oldukça uygundur. Özellikle Varşova da uygun fiyata konaklama bulabilir , aylık sosyal giderleriniz için çok yüksek harcamalar yapmazsınız.

  Polish Japanese Academy of Information Technology (Polonya-Japon Bilgi Teknolojileri Akademisi) Japonya hükümeti tarafından 1994 senesinde kurulmuş bir üniversitedir. O dönem Polonya’da özellikle bilgisayar bilimleri konusunda belli bir gelişimin kaydedilmesi amaçlanmıştır. Benzer politikalar esasen Orta Avrupa ülkelerinin bazıları için de geçerlidir. Üniversitenin varlığı, bölgede bilişim teknolojilerinin çok hızlı bir şekilde gelişmesine neden olmuştur. Polish Japanese Academy of Information Technology mezunları Polonya ve Japonya başta olmak üzere pek çok ülkede değişik alanda çalışma ya da staj yapma olanağı bulur. Mezun olanların en önemli avantajı, Japonya’daki prestijli teknoloji firmalarının verdiği destektir. Aynı zamanda Japonya hükümeti, burada okuyan öğrencilere her dönem burs desteği de sunmaktadır. Polonya’da bilişim teknolojilerindeki bariz gelişimde, bu akademinin yadsınamaz bir payı söz konusudur. Polish Japanese Academy of Information Technology çatısı altında Japon Dili ve Kültürü bölümü de mevcuttur.

  Partneri olduğumuz Polish Japanese Academy of Information Technology ( Polonya Japon Bilgi Teknolojileri Akademisi ) Türkiye de ki öğrencilere Polonya’nın başkenti Varşova da çok uygun fiyata bir çok İngilizce lisans eğitimi fırsatı sunmaktadır.

  İngilizce Lisans Programları

  Bilgisayar Bilimleri ( Computer Science )    3.5 yıl sürer     Yıllık Eğitim ücreti 3900 Euro

  İç mimarlık ( Interior Design )   3 yıl sürer    Yıllık Eğitim ücreti 2900 Euro

  Informatian Management  3.5 yıl sürer     Yıllık Eğitim ücreti 3900 Euro

  İngilizce Master Programları

  Bilgisayar Bilimleri ( Computer Science )    2 yıl sürer     Yıllık Eğitim ücreti 3400 Euro

  Polonya Japon Bilgi Teknolojileri Akademisi İngilizce hazırlık programı yoktur. İngilizce bilgisi olmayan öğrenciler Varşova şehrinde ki anlaşmalı olduğumuz İngilizce hazırlığı olan üniversitelerde hazırlık eğitimi alabilir , İngilizce hazırlık eğitimi bittikten sonra Polonya Japon Bilgi Teknolojileri Akademisi  lisans programlarına başvuru yapabilirler.

WhatsApp chat