fbpx

  London School of Commerce Malta Dil Okulu

 • London School of Commerce Malta dil okulları, dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrenciler ile Business ve Management alanlarında hem lisans hem de yüksek lisans programları sunmaktadır.

  Hazırlık sınıfları ve Akademik İngilizce programları için Malta’nın en başarılı okullarından biri olan London School of Commerce Malta dil okulları yabancı dili üniversite ortamında öğrenmenin avantajı net bir şekilde öğrencilerin farklı sınavlarda gösterdiği başarıdan da anlaşılır.

  Lokasyon olarak London School of Commerce Malta dil okulları Malta’nın en eski tarihe sahip ve güzel şehirilerinden biri olan Valetta’da yer almaktadır. London School of Commerce Malta dil okulları başarı sıralaması olarak ve sunduğu ekonomik eğitim seçenekleri ile öğrencilerin seçtiği gözde kurumlardan birisi haline gelmiştir.

  London School of Commerce Malta Dil Okulları Programları:

  Bachelors Degree: Program süresi 3 yıldır. İngiltere’de bulunan Anglia Ruskin University diploması verilmektedir. Program Malta ve İngiltere olmak üzere iki farklı lokasyon’da sağlanabilmektedir.

  MBA: Program süresi 1 yıldır. İngiltere’de bulunan Anglia Ruskin University diploması verilmektedir. Program Malta ve İngiltere olmak üzere iki farklı lokasyon’da sağlanabilmektedir.

  MBA Part-time: Program yarı zamanlı olarak 18 ay gibi bir sürede tamamlanmaktadır. İngiltere’de bulunan Anglia Ruskin University diploması verilmektedir. Program Malta ve İngiltere olmak üzere iki farklı lokasyon’da sağlanabilmektedir.

  Academic English: Öğrenciler Malta kampüsünde süre olarak 4-8-12 ay seçenekleri ile eğitim alabilirler.

  General English: Malta’da 4-36 hafta arasında haftalık 20 saat ders saati olacak şekilde Ingilizce eğitim alabilirler.

WhatsApp chat