fbpx

  Language Studies International (LSI) Dil Okulları (Malta)

 • Language Studies International ( LSI ) dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarından birinde sizde İngilizce öğrenebilirsiniz.

  Tüm okullar, modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar şehir merkezinde bulunmaktadır.

  Language Studies International ( LSI ) öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün Language Studies International ( LSI ) calışanları arkadaş canlısı ve yardımsever servisiyle bütün Language Studies International ( LSI ) öğrencilerine sunulması için özenle seçilmiştir. Eğitiminiz boyunca size yönlendirmek için sürekli hazır bulunmaktadırlar.

  Ögrenmek istediğiniz dilin şu anki seviyeniz ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için doğru dil kursu mutlaka vardır…

  Language Studies International ( LSI )’in hedefi ve amacı doğrultusunda en iyi dil öğrenme deneyimi elde etmeniz için size başarıyı garanti eden Language Studies International (LSI)  1965 yılından bu yana başarıyla dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye dil eğitimi sunmaktadır.

  LSI ( Language Studies International ) Dil Okulu Eğitim Programları

  Standart 20

  Her pazartesi başlayan bu programda haftada 20 ders İngilizce eğitimi alırsınız. Dersler dil bilgisi, sözcük dağarcığı, teleffuz, konuşma, dinleme, okuma ve yazmayı kapsar. Ders kitabınızın yanı sıra, canlandırmalar, gerçek materyaller, gazeteler, dergiler ve çeşitli internet sayfalarındaki içeriklerden de yararlanırsınız.

  Yoğun 30

  Öğrenciler her gün ilk 4 derste standart 20 kursu ile aynı programı görürüler. 5 ve 6ncı dersler için ise seviyenize, ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza uygun pek çok seçenek mevcuttur. Öğleden sonra seçenekleri şunları içerebilir; genel İngilizce, Sınav Becerileri, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce

  Yoğun 24

  Avustralya ve Yeni Zelanda vizesine uygun olarak tasarlanmış bu program yoğun 30 programının aynısıdır, sadece ders saati daha azdır. Brisbane ve Auckland kampüslerinde sunulmaktadır.

  Yoğun 25

  Yoğun 24 programı ile aynı olan bu program San Diego, San Francisco ve Berkeley kampüslerinde sunulmaktadır.

  Standart 18

  Standart 20 ile aynı içeriğe sahip olan bu program sadece Londra merkez kampüsünde sunulmaktadır.

  Bire Bir Özel Ders

  Dil becerilerinizi geliştirmenin en hızlı yolu bireysel derslerdir. Kendi hedeflerinize daha fazla odaklanılmasını istiyorsanız bu program size göre. Sadece bire bir ders alabileceğiniz gibi grup derslerine ek olarak da bire bir dersler alabilirsiniz.

  İş İngilizcesi

  İngilizce, iş dünyasının uluslararası dilidir. Bu nedenle, iş iletişimi becerilerinizi hızla geliştirebilmeniz için tasarlanmış özel, esnek, 12 modüllü bir kurs geliştirdik. Her modülde, yazılı alıştırmaların, sunumların diyologların ve gerçek iş durumlarını içeren canlandırmaların bir kombinasyonu aracılığı ile İngilizce dilinde iş dünyası kelime dağarcığı, moda olmuş kelimeler, e-posta, kısa not ve mektup yazma, görüşme, mülakat yapma ve telefonda konuşma konularında Pratik yapacak ve becerilerinizi geliştirebileceksiniz.

  Özel Amaçlar için İngilizce

  Belli meslek grupları için hazırlanan programlardır.

  Pilotlar için İngilizce – sadece Auckland kampüsünde sunulmaktadır.

  Hemşireler için İngilizce – sadece Auckland kampüsünde sunulmaktadır.

  Öğretmenler için İngilizce – Anadili İngilizce olmayanlara İngilizce öğretmek amacı ile hazırlanmış bir programdır. Cambridge, Auckland ve tüm Amerika kampüslerinde sunulmaktadır.

  Uluslararası Okul Yılı

  24, 30, 36 veya 48 hafta süre ile sunulan bu program kapsamında haftada 18, 20, 24, 25 ya da 30 ders seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Öğrencinin eğitim süresi, İngilizce seviyesi ve hedeflerine göre bir program oluşturulmaktadır.

  Cambridge English Dil Değerlendirme

  Haftada 20, 24 ya da 30 ders eğitim verilen bu program 4 – 12 hafta süre ile sunulmaktadır. Programa kayıt yaptırabilmek için en az orta altı seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir.

  IELTS, TOEFL IBT ve TOEIC Kursları

  Hatada 24 ya da 30 ders eğitim verilen bu programlara 1 – 24 hafta süre ile katılabilirsiniz. Program kabulu için en az orta atı seviyede İngilizce bilgisi gerekmektedir.

  DELF, TEF, CCIP

  Fransızca dil yeterlilik sınavları olarak bilinen bu sınavlara hazırlık eğitimini LSI Paris kampüsünde alabilirsiniz. Program kaydı için en az orta seviyede Fransızca bilgisi gerekmektedir.

  Goethe Zertifikat B1 ve B2

  Almanca yeterlilik sınavlarına hazırlık için Language Studies International ( LSI ) Zürich kampüsümüzü tercih edebilirsiniz. B1 sertifikası için sunulan programa kayıt yaptıracak kişilerin en az orta, B2 sertifikası için sunulan programa kayıt yaptıracak kişilerin en az  orta üstü seviyede Almanca bilmesi gerekmektedir.

  Akademik İngilizce

  Language Studies International ( LSI )’ın akademik İngilizce programı, eğitim dili İngilizce olan bir üniversitede başarılı olabilmek için ihtiyaç duyduğunuz yazılı ve sözlü İngilizce becerilerini size kazandırır. Program esnektir ve bireysel ihtiyaçlarınıza göre özel olarak şekillendirilebilir. Program kapsamında hafta 30 ders eğitim alırsınız. 4 – 48 hafta arasında katılabileceğiniz programa başvuru için en az orta seviyede İngilizce biliyor olmanız gerekmektedir.

  Mini Grup

  En fazla 5 kişilik sınıflarda haftada 20, 30 veya 40 ders eğitim alırsınız. Özellikle zamanı kısıtlı olan kişiler için ideal bir programdır.

  Kulüp 40 +

  Olgun ancak ruhu genç öğrenciler için tasarlanmış bu programda haftada 20 ders genel İngilizce eğitimi alırsınız. Ayrıca haftada 3 öğleden sonra size özel hazırlanmış çeşitli aktivitelerle eğlenirken öğrenmeye devam edebilirsiniz. Programa katılım için tek şart 40 yaş ve üzerinde olmanız.

  İngilizce + Programlar

  Haftada 20 ders İngilizce eğitiminin yanı sıra, ilgi duyduğu alanda dersler almak isteyen kişilere yönelik bir programdır.

  İngilizce ve Sörf – San Diego ve Auckland kampüslerinde sunulmaktadır.

  İngilizce ve Adrenalin – Auckland kampüsünde sunulmaktadır.

  İngilizce ve Futbol – Londra merkez ve Hampstead kampüslerinde sunulmaktadır.

  Fransızca ve Aşçılık – Paris kampüsünde sunulmaktadır.

  Küçükler için İngilizce

  Amerika, İngiltere ve Kanada’da sunulan küçükler için İngilizce kurslarımız, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen genç bireyler ve küçük gruplar için ideal programlardır.

WhatsApp chat