fbpx

  Duna College Budapeşte

 • Macaristan Duna College Budapeşte’de En İyi Eğitimi Alabilmek İçin Artık Hayellerini Erteleme!

  Duna College, Avrupa’nın en gözde ve en hareketli şehirlerinden olan Budapeşte de yer almaktadır. Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip olan şehirde, eğitim, kültür ve eğlence için çok fazla sayıda ve kaliteli alternatifler bulunmaktadır. Budapeşte’de yaşam oldukça rahat, kolay ve eğitime uygundur. Avrupa’nın kalbinde yer alan uluslararası bir üniversite olan Duna College, Macaristan devlet üniversitelerinin üst düzey profesör akedemisyenleriyle birlikte kurularak faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Öğrenciler için doğru bir akademik eğitim ile branşlarında ilerleme sağlayan Duna College, yüksek öğretimde her açıdan geniş olanaklı imkanlar sunmaktadır.

  Duna College’da dersler ve eğitim sistemi her kültürden gelen bireyin kolaylıkla adepte olabileceği bir akademik program ile her branşta gerekli kavramların iyi anlaşılmasına yönelik olarak hazırlanmıştır.

  Duna College tarafından farklı kültürden gelen tüm bireylerin eğitim ve öğretim görmelerinin sağlanması için etkileşime sahip samimi ve sıcak bir ortam yaratılmıştır.

  Duna College, sadece bir hazırlık okuludur. Szeged üniversitesi – Semmelweis üniversitesi – Obuda üniversitesi gibi Macaristan’ın önde gelen üniversitelerine hazırlık hizmeti vermektedir.

  Macaristan Duna Collage’de 6 Farklı Branşta Eğitim Sunulmaktadır.

  – Pre-Medical (Tıp Hazırlık),

  – Pre-Engineering (Mühendislik Hazırlık),

  – Pre-Economic (İktisat / İşletme Hazırlık),

  – Pre-Masters (Yükseklisans Hazırlık),

  – Grafik ve Resim (Graphics and Painting) ve İç Tasarım (Interior Design)

  Macaristan Duna Collage’de Eğitim Ücretleri:

  Genel İngilizce hazırlık + Bölüm dersleri : 5800 Euro (Ekim – Haziran)

  Yoğun İngilizce hazırlık + Bölüm dersleri : 5600 Euro (Şubat – Haziran)

  Genel İngilizce hazırlık : 3200 Euro (Ekim – Haziran)

  Başvuru ücreti ; 200 euro

  Kitap ücreti ; tıp dersleri için 450 euro – mühendislik için 250 euro – diğer 100 euro

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

  Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat