fbpx

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)

 • pol - varşova sosyal bilimler üni

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS )

  • Avrupa’da psikoloji alanında kurulmuş , en önemli eğitim ve araştırma merkezi
  • Polonya’da yabancı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen üniversitelerden biri
  • Ekonomik İngilizce hazırlık ve master programı
  • Başkent Varşova’da , 1996 yılında kurulmuş
  • Polonya’daki eğitim kalitesi sıralamasında , kendi alanında ilk 3’te yer alan bir üniversitedir.
  Hazırlık Bölümleri Süre Yıllık eğitim harç tutarı
  İngilizce Hazırlık 1 yıl 3000 Euro
  Master Bölümleri
  Psikoloji ( Klinik psikoloji – Psikoloji ve Liderlik ) 2 yıl 4900 Euro
  İngilizce Dil Çalışmaları (English Studies) 2 yıl 2900 Euro

   

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS )1996 yılında , Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim adamı tarafından kurulmuştur. 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesi ile 14.000’i aşkın öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir.Alanında sunduğu eğitim programları ile ,önemli ve saygı duyulan  eğitim ve araştırma merkezi olmuştur.Özellikle psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimi ile dikkat çeken Üniversite , yurtdışı üniversite eğitimi için iyi bir seçenektir.

  Modern bir kampüse sahip olan SWPS , eğitim programlarını e-eğitim içeriğiyle de geliştirmiştir. Polonya’da yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversitelerden biri olarak da SWPS , öğrencilerinin uluslararası standartlarda , yüksek kalitede eğitim hizmeti sunmaktadır.

  SWPS özellikle psikoloji dalındaki gelişmeleri sürekli güncelleyerek , öğrencilerin en yeni bilgilere kolaylıkla ulaşmalarına olanak vermektedir.Zaten Üniverisitenin misyonu ; öğrencilerin yaratıcı yeteneklerini geliştirebilecekleri , entellektüel meraklarını giderebilecekleri , kendilerini sürekli yeniyelebilecekleri ve ilgilerinin peşinden gidebilecekleri ortamı ve kaynakları sağlayıp eğitimdeki sürekli iyileştirme ve yenileşme modellerini Üniversite’de uygulamaktır.

  Başvuru için üniversite diploması ve ingilizce yeterlilik belgesi ( ielts , toefl gibi..) gerekmektedir.ALES sınavına girmenize gerek yoktur.İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programı vardır.

  Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurtları vardır.Ortalama yurt aylık tutarları 150-250 Euro arasındadır.Varşova ekonomik bir şehirdir.Aylık gıda , ulaşım ve sosyal giderler için öğrencilere 250 Euro yetmektedir.

  Başvuru ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Mesajınız

WhatsApp chat