fbpx

  ESE Malta Dil Okulu

 • ese-malta

  ESE (European School of English) Malta Dil Okulu 1996 yılında kurulmuş, Malta’nın köklü dil okullarındandır.Ana binası St. Julians, Paceville’de bulunan ESE Dil Okulu profesyonel bir eğitim kadrosuyla çalışan ve Malta’nın en çok tercih edilen dil okulları arasında gösterilir.Ders dışında öğrencileri için düzenlediği aktiviteler ve gezilerle de ilgi çekici bir okuldur. Gezilere katılım için okulda yer alan ilan panolarını takip etmeniz yeterli.Bulunduğu konum itibariyle şehrin gözde mekanlarına, alışveriş merkezlerine ve restorantlarına yürüme mesafesinde olan okul, St Julians’ın ünlü kumsalına da oldukça yakın bir lokasyonda yer almaktadır. Modern binasında, öğrencilerin tüm konforu düşünülerek düzenlenmiş geniş ve ferah sınıflarda eğitim sağlanmaktadır. Okulun içerisinde kafeterya, kütüphane , TV odası bulunmaktadır.

  Malta’da 1 haftadan 36 haftaya kadar dil eğitimi alabilirsiniz. Konaklamanızı dilediğiniz türde seçebilirsiniz. ESE Malta Dil Okulu 12 hafta ve 24 hafta sürecek kurslar için özel paketler düzenlemiştir. Bu paketlerde çift yön uçak biletinizden havaalanı karşılamanıza, dil eğitiminizden konaklamanıza kadar her şey düşünülmüştür.

  Kurs Programları
  ESE Dil Okulu’nun aşağıda belirtilenler dışında farklı kurs programları da vardır.

  • Genel İngilizce
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi
  • Birebir Sınıflar
  • IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge Kursları

  Konaklama Seçenekleri
  Okulun rezidansı dışında aile yanı, paylaşımlı apartman daireleri ve rezidans seçenekleri vardır. Uygun fiyatlı konaklama olanağı olan apartman daireleri en çok tercih edilen seçenektir. Tüm konaklamalar ESE Dil Okuluna yürüme mesafesindedir.

  Sosyal Aktiviteler
  Bir ada ülkesi olan Malta, sıcak bir iklime sahip olması nedeniyle başta su sporları ve dalış aktiviteleri olmak üzere öğrencilere çok çeşitli eğlence olanakları sunmaktadır. Öğrenciler deniz ve plajların keyfini gün boyu çıkartabilirler ve gece hayatının da oldukça renkli olduğu Malta’da eğlenceye doyabilirler.

WhatsApp chat