fbpx

  Linguatime Malta Dil Okulu

 • linguatime-foto

  1998 yılında kurulan Linguatime;  International Association of Language Centres (IALC) ve Malta’da İngilizce Öğretmenliği Federasyonu (FELTOM) tarafından Malta’nın önde gelen dil okullarından biri olarak kabul edilmiştir.15 yıllık kuruluş  40 in üzerinde, farklı  ülkeden gelen binlerce öğrenciye başarılı bir şekilde eğitim vermektedir. Ve 2010 yılından bu yana, bu örgencilerin % 97’den fazlası İngilizce öğrenmek için en ideal yerin Linguatime olduğunu söylediler.

  Linguatime binası yakın zamanda yenilendi. Modern aynı zamanda geleneksel Malta özelliklerini taşıyan  Linguatime Dil Okulu deniz kenarında konumlanmıştır. Sliema’da  bulunan okulumuz yakındaki St Julian’s sahili karşısındaki muhteşem, deniz manzaralı bir noktadadır.

  Öğrencinin rahatı odaklanarak dizayn edilmiş Linguatime Malta Dil okulunda dinlenme odası, TV odası , bahçe, açık hava dinlenme alanı,atıştırmalık ve içecek temin edebileceğiniz noktalar yer almaktadır.

  Orta ölçekli bir eğitim merkezi olarak, mükemmel bir şekilde  donatılmasına özen gösterilmiştir. Sınıflar gün ışığı alan,klimalı ve interaktif beyaz tahtalı modern sınıflardır.Kullanıma açık Wi-Fi ve örgencilerin sosyalleşip, arkadaşlarıyla sohbet edebilecekleri bir çok alana sahiptir.

  Aynı zamanda okulun çok büyük ve kalabalık olmaması, eğitim hedeflerinize ulaşmak için sizinle kişisel olarak ilgilenilmesine olanak sağlamaktadır.

  Linguatime Malta Dil Okulu dünya standardında eğitim vermek, sınıflarını ve müfredatlarını geliştirmek için düzenli olarak yaptığı çalışmalar ile standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.Öğrencilerimiz Malta’nın keyifli ve eğlenceli ortamında zaman geçirirlerken aynı zamanda başarılı olmaları için onları teşvik etmek, Linguatime adına en önemli yatırım  olduğuna inanıyoruz.

   

  Linguatime Malta Kurs seçenekleri ;

  – Genel İngilizce Kursu ( Haftalık 20 saat ve 30 saat seçeneği )

  – Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Kursu

  – Birebir İngilizce Kursu

  – İş İngilizcesi ( Haftalık 20 saat ve 30 saat seçeneği )

  – Sınav Hazırlık Kursları (IELTS , TOEFL , TOEIC kursu)

   

  Linguatime Malta Konaklama seçenekleri ;

  – Paylaşımlı Apartman ; Eğer kişisel özgürlüğünüze düşkünseniz, kendin yemeğinizi pişirebileceğiniz, paylaşımlı daireler sizin için idealdir. Sliema’da bulunan apartman okula sadece 20 dakika yürüme mesafesindedir. Her dairede tam donanımlı mutfak, oturma ve yemek odası,ücretsiz Wi-Fi ve konforlu yatak odaları olmak üzere mükemmel olanaklar sunar. Tüm dairelerin temiz ve bakımlıdır ve gelişinizden önce ve kalış süreniz boyunca 2 haftada 1 temizlik hizmeti verilir. Tek kişilik odalar mevcuttur veya inglizcenizi daha çok geliştirmek ve daha çok sohbete katılmak adına başka uluslardan öğrencilerle odanızı paylaşabilirsiniz.

  – Aile yanı konaklama ; Eğer gerçekten ingilizce konuşma yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız, ingilizce konuşan bir ailenin yanında kalmak iyi bir seçenek.Hem ekonomik hem de çok faydalı olan bu konaklama şekli aile ve oda arkadaşınızla aranızda özel bir bağ oluşturacaktır.Burada kaldığınız süre boyunca aile ile beraber yemek yiyip, sohbet etmek için birçok zamanınız olacaktır.Odalar genelde paylaşımlı olup tek kişilik odalar extra ücrettir.

  – Oteller ; Her bütçeye uygun otel seçenekleri mevcuttur. Seçilen otele göre ebeveyn banyolu, yüzme havuzlu, manzaralı,24 saat  oda servisi hizmeti, restauranttan sipariş, ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, güvenli çelik kasa  gibi hizmetler alabilirsiniz. Sakin ve huzurlu bir çalışma ortamınızın olmasının yanısıra, yeni arkadaşlar edinmek için de uygun bir seçenektir.

WhatsApp chat