fbpx

  Oxford International English Schools Dil Okulları (İngiltere)

 • UIC English olarak hizmet veren dil okulu 01 Eylül 2016’dan itibaren Oxford International English Schools ismiyle hizmetlerini sürdürmektedir. Oxford International English Schools, 1991 yılında David Brown ve Robert Darell tarafından kurulmuş olup Oxford International English Schools ismiyle hizmetlerini sürdürmektedir. Oxford International English Schools dil okulları İngiltere ve Kanada’da her yaştan, her seviyedeki kişiye uygun İngilizce eğitim vermektedir.

  Oxford International English Schools, konuksever, içten ve profesyonel eğitmenleri tarafından dil eğitimini en verimli şekilde sunabilmek için öğrencilerine kurs süresi boyunca rehberlik hizmeti de sunar.

  Oxford International English Schools İngiltere’de Londra merkez-Greenwich, Oxford International English Schools Oxford, Oxford International English Schools English Brighton; Kanada’da Toronto ve Vancouver’de toplam 6 merkezde eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

  Oxford International English Schools, Oxford’daki yeni şubesiyle şehrin tam merkezinde, manzarası ve büyüleyici atmosferiyle High Streets’e birkaç adım mesafede yer almakta olup çevresi tarihi kolejlerle doludur. Öğrenci hayatını yaşamak için en ideal eğitim merkezlerine sahip olan Oxford International English Schools,  30,000’den fazla öğrencinin yer aldığı öğrenci şehri olma özelliğiyle yalnızca okulları ve üniversiteleriyle değil barları ve sosyal imkanlarıyla da bir yaşam merkezi haline dönüşmüştür. Oxford International English Schools geleneksel Britanya kültürü ve mirasını keşfedebilmeye yönelik en uygun konumlarda yer almaktadır.

  Oxford International English Schools, aile yanı konaklama, öğrenci rezidansları ve öğrenci yurdu konaklama seçeneklerini öğrencilere sunmaktadır.

  Oxford International English Schools’da Sunulan Programlar:

  – General English- Intensive English- Business English

  – IELTS Prep

  – Cambridge Exam

  – One-to-one

  – English +

  – Diploma

  – TESOL

  Oxford International English Schools Konaklama Türleri:

  – Aile Yanında- Yurt- Öğrenci Rezidansları

  Oxford International English Schools Olanakları:

  Modern derslik, interaktif beyaz tahta, sosyal alanlar, etüt salonu ve yeni yapılmış modern binalar.

  Oxford International English Schools Sosyal Aktiviteler:

  Şehir turları, İngiliz kültürünü tanımaya yönelik geziler, müze ve galeri ziyaretleri ve spor müsabakaları
WhatsApp chat