fbpx

  Atlas Language School | Dil Okulları

 • Yaz kursu, iş veya sınavlara yönelik İngilizcenizi mi geliştirmek istiyorsunuz? Atlas Language School Dil Okulları size ingilizce dil eğitimine yönelik doğru programlar ve kurslarıyla hizmet sunmaktadır.

  Atlas Language School Dil Okulları; eğlenceli, samimi, ve zorlayıcı bir ortamda potansiyelinizi en üst düzeye çıkararak bir İngilizce kursuna başladığınız andan itibaren size iyi bir öğrenci olmanıza ve İngilizce dil hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olmaktadır.

  Atlas Language School Dil Okulları, genel İngilizce dil kurslarıyla İngilizce konuşulan bir ortamda yaşamanıza, çalışmanıza, eğitim görmenize ve seyahat etmenize yönelik dil becerileri kazanmanız için imkanlar sunmaktadır. Atlas Language School Dil Okulları’nda ingilizce kurs eğitiminiz boyunca öğretim yöneticisi ile görüşerek seviyeniz ve ihtiyaçlarınız temel alınarak açık öğrenme hedeflerinizi çok kısa sürede geliştirebilmektesiniz. Kurs eğitmenleri ingilizce dil eğitiminiz boyunca gelişiminizi izleyecek ve düzenli olarak geri bildirimlerde ve tavsiyelerde bulunacaktır.

  Atlas Language School Dil Okulları, kendisini ingilizce dil eğitiminde kaliteye ve mükemmelliğe adamış bir ingilizce dil eğitim kurumudur. İngilizce dil kursuna başladığınız andan itibaren Atlas Language School Dil Okulları, sizi yönlendirecek ve İngilizce dil hedeflerinize ulaştıracağının güvencesini de verecektir.

  Atlas Language School Dil Okulları’nın Cambridge FCE ve CAE, TOEIC ve IELTS dahil olmak üzere çok sayıdaki sınavlara yönelik ingilizce dil eğitimine yönelik deneyimli konusunun uzmanı eğitmenleri vardır. Sınavlara Hazırlık kursları ile Cambridge sınavlarında uzun yıllardır eğitim deneyimine sahip ve Cambridge ESOL sözlü sınav denetçilerinden birisi konumundaki Öğretim Yöneticileri ‘Gary Tennant’ tarafından gözlenmekte, denetlenmekte ve düzenlemeleri yapılmaktadır.

  Atlas Language School Dil Okulları’nda Verilen İngilizce Dil Eğitimi Seçenekleri

  – Genel İngilizce Kursları

  – Mesleki Uzmanlık Kursları

  – Sınavlara Hazırlık Kursları

  – Atlas Genç Programı

  – Gruplara ve Öğrencilere Yönelik İş İngilizcesi Eğitimi

  Sizde Atlas Language School Dil Okullarının kayıtlarına yönelik Edulife Yurtdışı Eğitim’in konusunun profesyoneli Eğitim Uzmanları ile https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat