fbpx

  Sprachcaffe Malta Dil Okulu

 • sprachcaffe

  Sprachcaffe Malta Dil Okulu, dünya da 30 farklı ülkede merkezi olan bir dil okuludur. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, her seviyede ve türde sunulan dil eğitim programları, herkes için uygun seçenekler bulunmaktadır. En popüler merkezinin Malta olduğunu söyleyebiliriz. Sprachcaffe Dil Okulu,  Malta’da tatil köyü havasına sahip tek okuludur. St Julian Koyu’nun sakin bir kesiminde yer alır. Malta’nın eğlence merkezi Paceville’ye yakın mesafede, yürüyerek gitmek mümkündür. Okula birkaç dakika uzaklıkta otobüs durakları bulunuyor. Otobüs ile alışveriş merkezlerinin bulunduğu Sliema yaklaşık 10-15 dakika mesafededir.

  Sprachcaffe Malta Dil Okulu kampüsünün içinde oldukça geniş bir kafeterya ve yüzme havuzu mevcuttur. İsteyen öğrenciler haftalık belli bir ücret ödeyerek kafeteryadan sıcak yemekte alabilmektedir, bu ücret öğrencilerin haftalık konaklama ücretlerine eklenebilmektedir.

  Sprachcaffe Malta Dil Okulu, öğrencilere Malta’da dil eğitimi aldıkları süre boyunca çeşitli aktivite ve gezi programları da düzenlemektedir. Bu sayede öğrenciler sınıf içerisinde öğrendiklerini sosyal hayatta pratik yapma imkanı ile pekiştirirler. Karaoke gecesi, Canlı müzik, karşılama partileri, voleybol ve futbol turnuvaları, Valetta ve Gozo adası turu düzenlenen aktivitelerden sadece birkaçıdır.

  Sprachcaffe Malta Dil Okulu Kurs seçenekleri;

  – Genel İngilizce Kursu ( Haftalık 20 saat ve 30 saat seçeneği )

  – Birebir İngilizce Kursu

  – İş İngilizcesi

  – FCE,CAE,IELTS Sınava Hazırlık

  Sprachcaffe Malta Dil Okulu’nda Konaklama seçenekleri;

  – Standart daire, Tek veya çift kişilik, yarım ve tam pansiyon yemek seçeneği, kampüse 15 dakika yürüme mesafesi

  – Lüks daire, Tek veya çiftlik, yarım ve tam pansiyon yemek seçeneği, kampüs içinde

  – Stüdyo tipi daire, Tek veye çift kişilik, yarım ve tam pansiyon yemek seçeneği, kampüs içinde

  – Aile yanı konaklama

WhatsApp chat