fbpx

  Malta’da Üniversite Eğitimi Ücretleri ve Fiyatları

 • AB ülkesi olan Malta, her yıl binlerce öğrencinin dil eğitimi dahil LSC gibi köklü lisans eğitimi veren üniversitelerin yer almasıyla tercihlerde ön plana çıkmaktadır. Başta LSC’nin Avrupa Birliği’nin en ekonomik ülkelerinden biri konumundaki Malta’da oldukça uygun şartlarda üniversite eğitimi verilmektedir.

  LSC Malta’da konusunda uzman akademik kadro çalışmaları ile bünyesinde lisans / yükseklisans programlarında 2018’de eğitim vermeye başlamıştır.

  AB ülkesi Malta’da LSC’de lisans eğitimi alan öğrenciler çok sayıda imkan ve avantaja sahip olmaktadırlar.

  – Avrupa Birliği’ne tam üye olan ve ekonomik açıdan oldukça avantajlı sosyal yaşam maliyetleri olan ana dili ingilizce olan Malta, başkent Valletta’ya 5 dakika yürüme mesafesindedir.

  – İngiltere’ye gitmeye gerek olmadan merkez kampüs ile İngiltere’nin Londra şehrinde yer alan Bedfordshire Üniversitesi’nden lisans diploması alma imkanına ( çift diploma ) sahip olunmaktadır.

  – IELTS veya TOEFL ve dengi dil sınavına girmeye gerek olmadan lisans programına başlanmaktadır.

  – YÖK denkliği veya ingiliz üniversitelerinde sahip olunan hakların mezuniyet sonrası öğrenciler sahip olmaktadır.

  Malta’nın bir uluslararası yükseköğrenim merkezi olma ve sürdürülebilir bir ekonomi yaratma hedefindeki politikaları çerçevesinde LSC Malta, tüm ülkelerden gelen öğrencilerine yüksek kaliteli ve güncel bilgilerle lisans ve yüksek lisans eğitimleri sunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Malta’da İngilizce Dil Okulları Eğitim tercihlerinde, yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Malta Dil Okullarında İngilizce Dil Eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Malta’da İngilizce Dil Okulları Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Mesajınız

WhatsApp chat