fbpx

  Malta Dil Okulları

 • Yurtdışı Eğitim Fırsatı İle Malta’da Dil Okullarında Şimdi İngilizce Öğrenmenin Tam Zamanı!

  Yurtdışında Malta dil okulları, kaliteli ve uygun fiyatlı İngilizce eğitimiyle ön plana çıkmaktadır. Malta dil okulları tüm dünyadan öğrencilerin ilk sıralarda tercih ettiği İngilizce Dil eğitimi kurslarının merkezi konumundadır. Her yıl dünyanın farklı ülkelerinden, her yaştan binlerce öğrenci ingilizce dil eğitimi almak için Malta’ya gelmektedir. Ülkede çok sayıda ingilizce dil okulu vardır.

  Bir ada ülkesi olan Malta, sıcak bir iklime sahip olması nedeniyle başta su sporları ve dalış aktiviteleri olmak üzere öğrencilere ingilizce dil eğitimi haricinde çok çeşitli eğlence olanakları da sunar. Öğrenciler deniz ve plajların keyfini gün boyu çıkartabilirler ve gece hayatının da oldukça renkli olduğu Malta’da eğlenceye doyabilirler.

  Malta’da Dil Okullarında İngilizce Eğitim Almak İçin Başlıca Nedenler:

  Malta’da İngiliz yaşam tarzı! İngiliz hakimiyetinin Malta tarihinde önemi çok büyüktür. İngilizler 21 Eylül 1964 yılında  Malta bağımsızlığını ilan edene kadar adanın hakimi olmuşlardır.  Bu süre içerisinde İngiliz dili, kültürü, yaşam tarzı ülkeye yerleşmiştir. Ülkede İngiliz eğitim sistemi uygulandığından ülke ingilizce dil eğitimi almak için biçilmiş bir kaftandır…

  Malta’da Ana dili İngilizce! Malta dünyada 2 ana dile sahip olan birkaç özel ülkeden birisi konumundadır. Ülkede Maltaca ve İngilizce dilleri konuşulmaktadır. 19.yy’ın başlarından itibaren ülkede hakim olan İngiliz etkisi dolayısıyla İngilizce ülkedeki herkes tarafından bilinmekte ve günlük yaşamın her alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Maltaca 1964 yılından sonra ikinci anadil olarak kabul edilmiş ancak ülkedeki İngiliz etkisine bir etkisi olmamıştır.

  Malta’da Yüksek refah düzeyi! Malta ekonomi olarak sıkıntı çekmeyen bir ülkedir.Ülkede evsiz bulunmamaktadır. Nüfusun yoğun olmaması sebebiyle Ülkenin refah düzeyi yüksektir. 1 Mayıs 2004’te Avrupa Birliği’ne tam üye olmuştur. Ülkede 50 den fazla dil okulu bulunmaktadır. Ve ülke gelirinin büyük bölümünü dil okulları sayesinde artan turizm faaliyetleri oluşturmaktadır.

  Malta’da Ilıman İklim! Ülke ılıman bir iklime sahiptir. Kış ayları yumuşak yaz ayları ise güneşli bir iklime sahip olan ada öğrencilere sınıf dışında açık hava aktiviteleriyle İngilizcelerini geliştirme imkanı tanımaktadır.

  Malta’da Ekonomik eğitim! Çok sayıdaki kaliteli okuluyla ekonomik ingilizce dil eğitimi sunmaktadır. İngilizce konuşulan diğer ülkelerle karşılaştırıldığında ekonomik olması dolayısıyla oldukça tercih edilmektedir.

  Malta’da AB Serbest Dolaşımı! Malta Vizesi aynı zamanda “Schengen Vizesi” olduğu için, öğrenciler Schengen Vizesi geçerli olan bütün Avrupa Ülkelerine başka bir vizeye ihtiyaç duymadan rahatlıkla seyahat edebilirler.

  ” İyi bir Kariyer ve Gelecek İçin Malta İngilizce Dil Okullarında Eğitim Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Malta’da İngilizce Dil Okullarında Eğitim Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife Eğitim Uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat