fbpx

  London School of English Dil Okulları

 • London School of English, Birleşik Krallık’ta yer alan ilk akredite olmuş dil okullar arasında yer almaktadır. 1912 yılından günümüze dil eğitimi konusunda rakip tanımayan London School of English, dil okullarında eğitim gören öğrencilerine kişisel ve içten hizmet verecek kadar butik bir yapıya sahip olup mükemmel dil eğitimi için gerekli olan her şeyin yer aldığı modern bir tesis kadar da kapsamlıdır.

  Londra’nın merkezine yakın iki modern ve donanımlı kampüsüyle hizmet sunan London School of English, dil eğitimini ciddiye alan yetişkinlere yönelik çeşitli kurslar sunmaktadır. İngilizce dil eğitimlerinin arasında genel İngilizce, sınavlara hazırlık ingilizcesi, ticari İngilizce ve daha birçok kişiye özel özelleşmiş programlar yer almaktadır.

  London School of English’in eğitmen kadrosu üstün dil eğitimi kalitesiyle iyi bir okul iyi bir kurstan çok daha önemli olarak hep ön planda yer almaktadır. London School of English, Londra’nın kalbinde size çok eğlenceli ve faydalı deneyimler sunacaktır…

  London School of English’in uzmanlık alanlarından olan Business English programları ile ön plana çıkmaktadır. Profesyonel iş hayatına yönelik ingilizce dil eğitiminin verildiği kurslarda ayrıca; hukuk ingilizcesi, birebir ingilizce ve evlerde konaklama programlarıyla da öğrencilere ayrıcalık sağlanmaktadır.

  London School of English’te Sunulan Eğitim Programları:

  – General English

  – Intensive English

  – Business English

  – Academic English

  – Cambridge Exam

  – Executive Programs

  – One-to-one

  – English +

  – TOLES

  – ILEC

  London School of English dil okulu yetkili temsilcisi olan Edulife Yurtdışı Eğitim’in konusunun profesyoneli Eğitim Uzmanları ile https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat