fbpx

  Dunaujvaros Üniversitesi

 • Dunaujvaros Üniversitesi, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye 70 km uzaklıkta Modern tesisleri ile öğrencilere eğitim veren bölgenin en yenilikçi üniversitesidir.

  Mühendislik, bilişim, sosyal bilimler ve ekonomi alanında fakülteleri bulunan Dunaujvaros Üniversitesi, yaklaşık 5000 kadar öğrenciye eğitim vermektedir.

  Dunaujvaros Üniversitesi

  mac - dunaujvaros üni

  – Ekonomik İngilizce hazırlık ve lisans programları ile

  – Modern tesislerde eğitim veren

  – Macaristan’ın en yenilikçi üniversitelerinden biridir.

  Dunaujvaros Üniversitesi Bölümleri ve Fiyatları

  Hazırlık Bölümleri Süre Yıllık eğitim ücreti
  Genel ingilizce hazırlık 1 Yıl 4100 Euro
  Lisans Bölümleri
  İşletme ( Business Administration BA ) 3.5 Yıl 3950 Euro
  İletişim ve Medya (Communication and Media BA) 3.5 Yıl 3950 Euro
  Bilgisayar Mühendisliği (Computer Engineering BSc) 3.5 Yıl 3950 Euro
  Makine Mühendisliği (Mechanical Engineering BSc) 4 Yıl 3950 Euro
  Malzeme Mühendisliği (Material Engineering BSc) 4 Yıl 3950 Euro
  Engineering Business Management (İşletme Mühendisliği) 3.5 Yıl 3950 Euro
  Master Bölümleri
  Teacher of Engineering MA 2 Yıl 4400 Euro

  Yüksek öğrenim kurumları arasında Dunaujvaros Üniversitesi, uluslararası kalite sertifika organizasyonlarının verdikleri belgelere sahiptir. Dunaujvaros Üniversitesi, Avrupa birliği yüksek öğretim programları içinde uygulanan Erasmus programlarının en aktif bir üyesidir.

  Macaristanda ekonomik üniversite eğitimin adresi Dunaujvaros Üniversitesi, aylık yaşam maliyeti açısından da oldukça ekonomiktir. Aylık yurt maliyetleri için ortalama 100 Euro , aylık gıda ve ulaşım giderleri için de 150 Euro rahatlıkla yetmektedir. Macarsitanda üniversite eğitim ücretleri Avrupa’daki birçok  üniversite fiyatlarından çok daha makul olmasına rağmen, eğitim kalitesi ve donanımıyla gerçek anlamda Avrupa standartlarında bir üniversite olan Dunaujvaros üniversitesi, yurtdışı eğitim için seçilebilecek en uygun tercihler arasında yer almaktadır.

  Dunaujvaros Üniversitesi’ne başvuru lise diploması ile yapılır. YÖK denkliği için ise YKS ve TYT sınavına girip okumak istediğiniz bölümle ilgili min puanı almış olmanız yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

  Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat