fbpx

  Ardmore Group Dil Okulları

 • 30 yılı aşkın süredir Ardmore Group Dil Okulları dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce dili öğrenmelerine yönelik hizmet sunmaktadır. Ardmore Group Dil Okulları öğrenci deneyimlerine, güvenliğine ve eğlenceye sürekli odaklanarak, en yüksek standartlara sahip bir şekilde ingilizce eğitim programları sunmaktadır.

  Ardmore Group Dil Okulları, 9 ile 17 yaş arasındaki gençlere yönelik dil seyahat kurslarında uzmanlığa sahiptir. Sektördeki 30 yıllık tecrübesi ile öğrenciler kursların tüm yönleri hakkında uzmanlardan bilgi almaktadır. Ardmore Group Dil Okulları’nın Birleşik Krallık ve ABD’de konut ve aile yanı konaklama merkezleri mevcuttur.

  Ardmore Group Dil Okulları, dünyaca ünlü üniversite kampüsleri, özel okullar ve kolejleriyle hepsi birbirinden farklı tesisler ve konaklama seçenekli geniş bir yelpazeyle öğrencilere hizmet vermektedir.

  Ardmore Group Dil Okulları; transferler, konaklama, öğretim, etkinlikler ve geziler olmak üzere öğrenci deneyimlerinin tüm yönleriyle hizmet sunmaktadır. 2017 yılında, 46 farklı ülkeden 10.000’den fazla öğrenciyi benzersiz ve heyecan uyandıran bir uluslararası deneyim sunan dil okulu, memnuniyet odaklı bir hizmet vermektedir. Böylece öğrenciler ingilizcelerini gruplar halinde öğrenirken bunu diğer kültürlerle de pekiştirip öğrenme ve yaşama fırsatına da kavuşurlar.

  Sizde Rose of York Dil Okulları Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife Eğitim Uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat