Rose of York Dil Okulları

 • Rose of York Dil Okulları, Londra’nın merkezinde yer alır ve öğrencilerine zengin bir kültürel tecrübe sunmanın yanı sıra İngilizce dil öğrenimlerini geliştirmelerine yardımcı olacak teşvik edici, pratik, otantik, eğlenceli dersler vermektedir.

  Rose of York Dil Okulları, 1989’dan günümüze mükemmel bir dil eğitimi sunmaktadır ve sıcak & samimi bir atmosfere sahiptir. Rose of York Dil Okulları, British Council tarafından akredite edilmiştir ve aynı zamanda bir English UK üyesi konumundadır.

  Rose Of York Londra Dil Okulu Çalışanları

  Rose of York Dil Okulları çalışanlarının tümü, the Chilen’s Barret List ( Bir işe başvuran adayın, çocukların olduğu ortamda çalışıp çalışamayacaklarını gösteren liste) ve Adli Sicil Kaydı da dahil olmak üzere katı güvenlik kontrollerinden geçme zorunluluğu vardır.

  Politikaları çerçevesinde Rose of York Dil Okulları her türlü kaba söz ve davranış konusunda toleransı bulunmamaktadır. Herhangi bir öğrenci, olumsuz bir söz ve davranışa maruz kaldığını ifade ederse bu durum, personel tarafından yakından takibe soruşturmaya alınmaktadır.

  Öğrenci destek ve hizmet görevlileri, Rose of York Dil Okulları’nda öğrencilerin derslere katılımları da yakından takip edilmektedir. Tüm öğrenciler derslere %100’üne katılmak zorundadırlar; eğer ki 15 dakikadan fazla geç kalındığında, nerede olduklarını ve neden geç kaldıklarını öğrenmek için onlarla iletişime geçilmektedir.

  Tüm aday öğrenciler günün 24 saati ve haftanın 7 günü Rose of York Dil Okulları’na kayıtlar için Edulife yurtdışı eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirler.

  Sizde Rose of York Dil Okulları Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat