fbpx

  Stafford House International (İngiltere)

 • ‘Amerika, İngiltere ve Kanada’da Benzersiz Yabancı Dil Eğitimi Alma Fırsatı!’

  “Stafford House International”, 65 yıllık geçmişi ile Cambridge Education Group (CEG)’un dil okulu bölümü olarak hizmet vermektedir. İngiltere’nin en köklü özel liselerinden biri olan CATS College, üniversite kampüsünde eğitim sunan üniversite pathway okulu OnCampus, güzel sanatlar alanında pathway ve degree programlar veren Cambridge School of Visual and Performing Arts, İngiltere’de online üniversite imkanı vermekte olan Digital de CEG bünyesinde bulunmaktadır.

  Stafford House International, Amerika, Kanada ve İngiltere’de yabancı dil eğitimine yönelik 10 farklı şehirde Genel İngilizce ile birlikte akademik ve profesyonel amaca yönelik İngilizce Eğitiminin de eşsiz yolunu öğrencilere sunar. İngiltere’deki okulları Londra, Brighton, Cambridge ve Canterbury; Amerika’daki okulları ise Boston, Chicago, San Francisco ve San Diego; Kanada’daki okulları ise Toronto ve Calgary’de yer almaktadır.

  Stafford House’ın dünya çapında markalaşmış olan kaliteli zinciri okullarda öğrenciler eğitim almanın avantajlarını yaşayarak küçük sınıflarda özel ilgiyle butik eğitim alma imkanına kavuşacaklardır. Stafford House, dünya çapında butik anlayışla eğitim veren kaliteli zincir okullar olarak tanımlanmaktadır. Ögrencilere yönelik yapılan istatistiki çalışma ile memnuniyet oranının %99 olduğu belirlenmiştir. Tüm öğrencilere yönelik belirli periyotlar dahilinde birebir görüşmelerle yaşanılan bir sorun olursa belirlenerek çözülür. Öğrenci’nin programda gösterdiği gelişim izlenerek, amacına uygun en etkin kurs opsiyonu ve ilgili seviyede eğitim alması sağlanmaktadır. Böylece ögrencinin en yüksek seviyede verimli eğitim alması ve memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Stafford House, Amerika ve Kanada’da 64 partner üniversite ile öğrencilere ücretsiz üniversite yerleştirme hizmeti vermektedir.

  Stafford House International Dil Okulu Broşürü İçin TIKLAYIN>>>

  Stafford House International Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim linkinden sizde Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat