fbpx

  CES (Centre of English Studies) İrlanda Dil Okulları

 • CES ( Centre of English Studies ) İrlanda dil okulları, 33 yılı aşkın süredir ingilizce eğitim vermekte olan kaliteli eğitim kurumları arasında yer almaktadır. İrlanda’nın şehir hayatını da yakından tanıma fırsatı sunan CES ( Centre of English Studies ) İrlanda dil okulları, ülkenin ilk kurulan dil okullarından birisidir. Her yıl Avrupa’dan ve dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen öğrencilere ingilizce dil eğitimi veren okulun birçok başarı belgesi de vardır.

  CES ( Centre of English Studies ) İrlanda dil okulları, şehrin önde gelen alışveriş merkezleri, restoranları ve tarihi yapılarına çok yakın konumda yer alan CES ( Centre of English Studies ) İrlanda dil okulları’nın CES Dublin merkezleri İrlanda’nın ünlü Temple Bar lokasyonundadır. Şehrin en önemli yapıları ise çok kısa yürüme mesafesindedir.

  CES ( Centre of English Studies ) İrlanda dil okulları’nda aile yanında konaklama ve yurt seçenekleri mevcuttur. Konaklama yerleri şehir merkezi ve okul binasına oldukça yakındır. Öğrenci taleplerine göre aile yanı ve yurt seçeneği olanakları da vardır.

  CES ( Centre of English Studies ) İrlanda Dil Okulları Eğitim Programları

  – Standart Genel İngilizce

  – Yoğun Genel İngilizce

  – IELTS Hazırlık Kursu

  – Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursu

  – Genel İngilizce ve İş İngilizcesi Kursu

  – İngilizce Öğretmenliği Hazırlık Kursu (CELT)

  – Çocuklara Yabancı Dil Kursu

  – Yetenek Kursları

  – Özel dersler

  CES ( Centre of English Studies ) İrlanda dil okulları yetkili temsilcisi olan Edulife Yurtdışı Eğitim’in konusunun profesyoneli Eğitim Uzmanları ile https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat