fbpx

  Wekerle Business School (WBS)

 • 2004 yılında AB’ye tam üye olan Macaristan, orta Avrupa’da bulunan bir ülkedir. Macaristan’ın başkenti Budapeşte ise Avrupa’nın en popüler turistik şehirlerinden biridir. Eğitim kalitesi çok yüksek olan Macaristan, tüm Avrupa’dan öğrencilerin başta Budapeşte Wekerle Business School ( WBS ) olmak üzere tercih ettiği ülkelerden birisi konumundadır.

  Eğitim kalitesi çok yüksek olan Macaristan, tüm Avrupa’dan öğrencilerin tercih ettiği ülkelerden birisidir. Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçısı Nobel ödülü kazanmıştır.

  Budapeşte Wekerle Business ( WBS ), 2008’de kurulmasına rağmen, tecrübesi uzun yıllara dayanan, profesyonel, camiada isim yapmış bir akademik kadrosu mevcuttur. Budapeşte Wekerle Business School ( WBS ) ve sunmuş olduğu programlar, yükseköğretim alanında akademik yapıdan sorumlu birçok Avrupalı otorite tarafından tanınmakta ve bilinmektedir.

  Budapeşte Wekerle Business School ( WBS ), prestijli eğitim kurumu olarak seçkin eğitim sağlama misyonunu benimsemiştir. Üniversitenin amacı kurum dışından kurumsal ortaklıklara dayalı pratik eğitimde üst düzey akademik bilgiyi birleştirerek öğrencilerin akademik ve kişisel gelişimini artırarak eğitim için gerekli fırsat ve koşulları yaratmaktır.

  Budapeşte Wekerle Business School’da ( WBS ) popülerlik değil, mevcut akademik kadronun kalitesi ve anlayışı daha önemlidir ve bu ilke ile hayat bulmaktadır.

  Budapeşte Wekerle Business School’un ( WBS ) kurucuları ve yöneticileri, uluslararası geçerliliği olan, kaliteli bir eğitim vermeyi taahhüt etmişlerdir. Okul birçok uluslararası üniversite ile işbirliği anlaşmaları gerçekleştirmiştir. Budapeşte Wekerle Business School’un ( WBS ) tüm dünyadan öğrencilerine ekonomi alanında Avrupa Diploması verebilme yetkinliği mevcuttur. Amerika, İngiltere ve Batı Avrupa ülkelerine nazaran çok daha uygun fiyatlarda ama kaliteli bir eğitime sahip olan Budapeşte Wekerle Business School ( WBS ) kaçırılmayacak bir fırsattır.

  Kayıt ücreti 215 Euro’dur.

  Budapeşte Wekerle Business School’da (WBS) Eğitim Veren Bölümler ve Fiyatları

  Hazırlık Bölümleri Sömestr Dönemlik Ücret
  Genel İngilizce Hazırlık 2 1900 Dolar
  Lisans Bölümleri    
  Commerce and Marketing (Ticaret ve Pazarlama) 6 2950 Dolar
  Business Administration and Management (İşletme ve Yönetim) 6 2950 Dolar

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

  Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat