fbpx

    Bloomsbury International Dil Okulları

  • Bloomsbury International Dil Okulları, Londra’nın merkezinde yer alan uygun fiyatları, mükemmel öğretim kalitesi ve sıcak ortamıyla öne çıkan bağımsız bir dil okuludur.

    Bloomsbury International Dil Okulları’nın amacı tüm öğrencilerin İngilizce’yi hızlı bir biçimde öğrenerek, bu eğitimdeki beklentilerine ve hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve Londra’nın tadını ve keyfini çıkartmalarıdır. Öğrencilerin hızlı gelişim gösterebilmeleri ve hedeflerine ulaşmaları için öğrencilere kişisel bir çalışma programı hazırlamakta ve bu programın her aşamasında birebir ilgi gösterilerek destek olunmaktadır.

    Her yıl dünya çapında 40’tan fazla ülkeden gelen yaklaşık 2000 öğrencisi ile Bloomsbury International Dil Okulları’nın gerçekten uluslararası bir ortamı mevcuttur. İngilizce’yi özel bir sınava giriş, kariyer fırsatlarınız geliştirmek ya da sadece yeni bir dil öğrenmenin tadını çıkartmaya yönelik öğrenmek istiyor olabilirsiniz; amacınız ne olursa olsun size en uygun ingilizce eğitim programını Bloomsbury International Dil Okulları’nda bulacaksınız!

    Sizde Bloomsbury International Dil Okulları Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat