fbpx

  Twin Group Londra Dil Okulu | Twin Traning International

 • Twin Traning International (TTI) & Twin Group Londra Dil Okulu, uluslararası çapta öğrencilere eğitim, tatil ve iş tecrübesi hizmetleri sunan ödüllü bir eğitim kuruluşudur.

  Twin Traning International (TTI) & Twin Group Londra Dil Okulu dünya çapında öğrencilere en iyi İngilizce programları ve yaz kampı programlarını sunmaktadır. Twin British Council akreditasyonlu ingilizce dil okulu olup iş tecrübesi ve staj programlarında ilk akla gelen dil okulu olarak 2008, 2009 ve 2010 yıllarında iş tecrübesi programlarında LTM Star Awards almaya hak kazanmıştır.

  Twin Traning International (TTI) & Twin Group Londra Dil Okulu, bireysel ve grup katılımcılara yönelik İngiltere’de yaz okulları organizasyonları da gerçekleştirmektedir.

  Twin Traning International (TTI) & Twin Group Londra Dil Okulu, Birleşik Krallık’ta çeşitli kültür turlarında bireylere ve gruplara özel olarak hazırlanmış bir hizmet sunmaktadır ve ayrıca Londra’da uluslararası çapta gençlere yönelik yazlık konut ve aile yanında kalma okulları da işletmektedir.

  Misyonu İngiliz ve uluslararası öğrencilere en iyi kalitede eğitim, iş deneyimi ve işe yerleştirme hizmetleri sunarak öğrencilerin hayatlarını iyi yönde değiştirmek, öğrencilerin kişisel ve profesyonel amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmak olan Twin Traning International (TTI) & Twin Group Londra Dil Okulunda her seviyeden öğrencilerin başlayabileceği İngilizce dil eğitimi programları yer almaktadır.

  – Genel İngilizce

  – IELTS hazırlık

  – Bire bir dersler

  – Yaz Okulları

  – İş İngilizcesi

  Twin Traning International (TTI) & Twin Group Londra Dil Okulu’nda ayrıca kariyer geliştirme programları ve part-time staj olanakları da mevcuttur.

  Kariyer Geliştirme Programlarına İngilizce seviyesi intermediate olan öğrenciler katılarak dil öğrenip hem de bir İngiliz firmasında iş deneyimine sahip olacaklardır.

  İngiltere’de dil okulu eğitimi süresince konaklama aile yanı ya da hostellerde yapılır. Aile yanı konaklama, öğrencilerin aileler ile pratik yapıp İngiliz kültürünü tanımalarını da olanak sağlamaktadır.

  Sizde Twin Traning International (TTI) & Twin Group Londra Dil Okulu Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat