fbpx

  Anglo Continental Dil Okulu

 • Anglo-Continental Dil Okulu, dünyanın önde gelen İngilizce dil eğitimi kuruluşlarının başında yer almaktadır. 1950 yılında kurulan okul Britanya Eğitim Bakanlığı’nın yetkili olarak belirlediği ilk okullardan birisi konumundadır. Kurslar, British Council tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve onaylanmaktadır. 67 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir köşesinden her yaştan ve meslekten nesillerce öğrenci programlara katılım göstermiştir.

  Anglo-Continental Dil Okulu, 67 yıldan uzun bir süredir 120 farklı ırktan 400.000 öğrenciye İngilizce dil kursları ile eğitim hizmeti vermiştir.

  Anglo-Continental Dil Okulu, Birleşik Krallık’taki en büyük İngilizce dil okulu kampüslerinden birine sahiptir. Halen bir aile organizasyonu olan kurum, dost canlısı, kişiye özel hizmetleri ve etkin yönetimiyle gurur tablosu haline gelmiştir. Anglo-Continental Dil Okulu; gençlerden yaşlılara, dil öğrenimine yeni başlayanlardan ileri seviyeli sınav adaylarına, okul ve üniversite öğrencilerinden şirket yöneticilerine ve uzmanlara kadar herkese uygun ingilizce eğitim programıyla eğitim vermektedir.

  Günümüzde Anglo-Continental Dil Okulu, İngilizce öğretmenlerine bile ingilizce dil eğitimleri vermektedir…

  Sizde Anglo-Continental Dil Okulu Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat