Malta Dil Okulları

 • Malta Dil Okulları İle Yurtdışında Yabancı Dil Eğitimi…

  Malta dil okulları, kaliteli ve uygun fiyatlı İngilizce eğitimi ile öne çıkmaktadır. Malta tüm dünyadan öğrencilerin ilk sıralarda tercih ettiği İngilizce Dil Kursları merkezidir. Her yıl dünyanın farklı ülkelerinden, her yaştan binlerce öğrenci dil eğitimi için Malta’da dil okullarına gelmektedir. Ülkede çok sayıda dil okulu mevcuttur.

  malta-foto

  Bir ada ülkesi olan Malta, sıcak bir iklime sahip olması nedeniyle başta su sporları ve dalış aktiviteleri olmak üzere öğrencilere çok çeşitli eğlence olanakları sunmaktadır. Öğrenciler deniz ve plajların keyfini gün boyu çıkartabilirler ve gece hayatının da oldukça renkli olduğu Malta’da eğlenceye doyabilirler.

  Malta’da Dil Okullarında Eğitim almanız için başlıca nedenler:

  İngiliz yaşam tarzı! İngiliz hakimiyetinin Malta tarihinde önemi büyüktür. İngilizler 21 Eylül 1964 yılında  Malta bağımsızlığını ilan edene kadar adanın hakimi olmuşlardır.  Bu süre içerisinde İngiliz dili, kültürü, yaşam tarzı ülkeye yerleşmiştir. Ülkede İngiliz eğitim sistemi uygulanmaktadır.

  Ana dili İngilizce! Malta dünyada 2 ana dile sahip olan birkaç özel ülkeden biridir. Ülkede Maltaca ve İngilizce konuşulmaktadır. 19.yy’ın başlarından itibaren ülkede hakim olan İngiliz etkisi dolayısıyla İngilizce ülkedeki herkes tarafından bilinmekte ve günlük yaşamın her alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Maltaca 1964 yılından sonra ikinci anadil olarak kabul edilmiş ancak ülkedeki İngiliz etkisine bir etkisi olmamıştır.

  Yüksek refah düzeyi! Malta ekonomi olarak sıkıntı çekmeyen bir ülkedir.Ülkede evsiz bulunmamaktadır. Nüfusun yoğun olmaması sebebiyle Ülkenin refah düzeyi yüksektir. 1 Mayıs 2004’te Avrupa Birliği’ne tam üye olmuştur. Ülkede 50 den fazla dil okulu bulunmaktadır. Ve ülke gelirinin büyük bölümünü dil okulları sayesinde artan turizm faaliyetleri oluşturmaktadır.

  Ilıman İklim! Ülke ılıman bir iklime sahiptir. Kış ayları yumuşak yaz ayları ise güneşli bir iklime sahip olan ada öğrencilere sınıf dışında açık hava aktiviteleriyle İngilizcelerini geliştirme imkanı tanımaktadır.

  Ekonomik eğitim! Çok sayıdaki kaliteli okuluyla ekonomik bir dil eğitimi sunmaktadır. İngilizce konuşulan diğer ülkelerle karşılaştırıldığında ekonomik olması dolayısıyla çokça tercih edilmektedir.

  AB’de Serbest Dolaşım! Malta Vizesi aynı zamanda “Schengen Vizesi” olduğu için, öğrenciler Schengen Vizesi geçerli olan bütün Avrupa Ülkelerine başka bir vizeye ihtiyaç duymadan rahatlıkla seyahat edebilirler.

Bize Ulaşın

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Mesajınız

WhatsApp chat