fbpx

  Ukraynada Dil Okulları ve Eğitimi | Ukraynada Rusça Öğrenmek Artık Çok Kolay!

 • Ukrayna dil okulları; rusça öğrenmek isteyen kişilere yönelik kaliteli eğitimiyle birlikte çok ekonomik koşul ve imkanlar sunmaktadır.

  Ukrayna’nın başkenti olan Kiev ve Odessa’da, rusça eğitim almak isteyen kişiler için ‘Edulife Yurtdışı Eğitim’ anlaşmalı olduğu Uluslararası Dil Okulları ile bu fırsatı ayağınıza getirmektedir. Rusça dil okullarında ve kurslarında, Rusça dilini en kısa süre zarfında mükemmel düzeyde öğrenip ülkedeki gerçek yaşam ile de pratik yapma şansını yakalayabilirsiniz!

  Ukrayna’da Rusça dil okullarında eğitimler yabancı dil eğitiminin seviyesine göre 2 haftadan 6 aya kadar sürüp dil eğitimleri haftada 5 gün ve günde 3-5 saat aralığında verilmektedir.

  Başlangıç seviyesinde eğitim gören gruplarda, pratik ağırlıklı eğitim verilirken üniversite kabul ve vize işlemleri ortalama 4 hafta kadar sürmektedir. Ulrayna dil okullarında rusça dil eğitimi almak isteyen adayların en az 4 hafta öncesinden Edulife’a dil okullarında eğitim görmek için başvurmaları yeterlidir.

  ” İyi bir Kariyer ve Gelecek İçin Ukrayna’da Dil Okullarında Eğitim Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Ukrayna’da Dil Okulları Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat