fbpx

  Kaplan International English Schools

 • Kaplan International English Schools Dil Okulları, İngiltere, Kanada, Avustralya, Malta ve İrlanda’da sizlere sınıftaki dersleriniz ve boş zaman aktiviteleriniz arasında güzel bir denge kurmanızı sağlayan ingilizce eğitim programı seçenekleri sunmaktadır. İngilizce bilginizi kendi öğrenme hızınızda geliştirecek ve aynı zamanda bulunduğunuz yerin de tadını çıkaracaksınız…

  Kaplan International English Schools Dil Okulları’nda genel İngilizce eğitimleri orta seviyeden ileri seviyeye kadar tüm seviyelerde mevcut olup öğrenciler seviyenize uygun bir sınıfa yerleştirilirsiniz. Kurs, dilin dört ana unsuruna yoğunlaşmaktadır. Bunlar; okuma, yazma, dinleme ve konuşmadır. Ayrıca kelime ve gramer bilgisi öğrenmenin yanı sıra resmi ve günlük konuşmalarda nasıl diyalog kuracağınızı ve bunlara ait stratejileri de öğrenebilirsiniz.

  Kaplan International English Schools Dil Okulları’nda yoğun bir İngilizce programı isterseniz, yoğun İngilizce Kurslarıda yer almaktadır. Bu kurslar, IELTS veya TOEFL hazırlık derslerinin yanı sıra İş İngilizcesi’ni kapsayan özel yetenek dersleri de içermektedir.

  • Seviyenize uygun bir sınıf ortamında İngilizce becerinizi geliştirmek,
  • Boş zaman aktiviteleri için yeteri kadar zamana sahip olmanın yanında dil becerilerinizde iyi bir ilerleme kaydetmek,
  • Özel olarak oluşturulmuş ve kanıtlanmış Kaplan çalışma materyallerinden faydalanmak,
  • Akredite Kaplan International English Başarı Sertifikası almak istiyorsanız, Kaplan International English Schools Dil Okulları’nda ingilizce eğitimi tam size göredir…

   

  Sizde Kaplan International English Schools Dil Okulları’nın kayıtlarına yönelik Edulife Yurtdışı Eğitim’in konusunun profesyoneli Eğitim Uzmanları ile https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat