fbpx

  Kanada Dil Okulları

 • Kanada’da dil okulları, ingilizce dil eğitimi almaya yönelik dünyanın farklı şehirlerinden ve kültürlerinden gelen 1000’lerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Kanada dil okullarında eğitim alacak öğrenciler uygun maliyetleriyle dünyanın en yaşanabilir ülkelerinden birisinde ingilizce eğitim alma fırsatına kavuşacaktır. Kanada dil okullarında her bütçeye ve ihtiyaca göre ingilizce dil eğitimi seçeneğinin mevcut olması ise en önemli etkenlerden başında yer almaktadır.

  Kanada dil okulları’nda ingilizce dil eğitimi standartlarının oldukça yüksek olması, Languages Canada gibi kurumlara üyelikleri eğitim kalitesinin bir göstergesidir. Kanada’nın göçmenlik imkanları, doğal güzellikleri, sıcak kanlı insanları ve düşük yaşam giderleri öğrenciler için bir cazibe merkezi haline gelmiştir.

  Kanada dil okullarında eğitim gören kişiler bir çok farklı kültürü tanıma şansına da kavuşmaktadır. Kanada büyüme ve gelişmesini çok uluslu göçmen toplumu sayesinde sağlamıştır.

  Kanada Dil Okulları’nda İngilizce Eğitim Almak İçin Hangi Şehri Seçmeliyim?

  Kanada’da dil okulları, ingilizce eğitime yönelik Toronto, Vancover gibi büyük şehirlerde yoğunlaşma sağlamıştır. Şehir ve bölge seçimi eğitimi etkileyecek önemli unsurların başında yer almaktadır.

  Kanada’nın iş ve finans başkenti konumundaki Toronto, ılıman iklime sahip turistik bir şehir olan Vancouver, Ottowa ve  Halifax ise daha düşük yaşam giderlerine sahip olup gözde öğrenci şehri olmuştur. Fransızca ve İngilizce’nin konuşulduğu Montreal ise 2 yabancı dil öğrenmek isteyenler için ideal bir seçimdir.

  Kanada Dil Okulları Bünyesinde Sunulan İngilizce Eğitim Program Seçenekleri:

  – Genel veAkademik İngilizce

  – İş İngilizcesi

  – IELTS / TOEFL hazırlık kursları

  – Yönetici ve İş Adamlarına Yönelik Programlar

  – 6-9 Aylık Ekonomik Paket Programlar

  – Özel Dersler

  – Staj ve Çalışma  Co – Op Programlar

  Kanada dil okullarında ingilizce eğitim alacak öğrenciler haftada 20 derslik standart veya 25 / 30 derslik yoğun dil eğitimi alabilmektedir. Dersler genellikle 10-15 kişilik uluslararası standartlara sahip kurs ve sınıflarda verilmektedir.

  Kanada dil okullarında ingilizce eğitim alacak öğrenciler ilk gün seviye sınavı sonrasında seviyelerine uygun sınıflarda eğitim almaya başlarlar. Ayrıca 6 yada 9 ay gibi uzun süreli eğitim almak isteyen öğrencilere yönelikte çok çeşitli eğitim programları vardır.

  Kanada Dil Okulları’nda İngilizce Eğitim Alırken Nerelerde Konaklayabilirim?

  Kanada dil okullarında ingilizce eğitim alacak öğrencilere yönelik konaklama seçenekleri arasında aile yanı, yurt ya da öğrenci evleri seçeneği mevcuttur.

  ” İyi bir Kariyer ve Gelecek İçin Kanada Dil Okullarında İngilizce Eğitim Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Kanada Dil Okullarında İngilizce Dil Eğitimi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat