fbpx

 • Macaristan’da Ocak ve Şubat Ayında Hazırlık Eğitimi Başlayacak Olan Üniversitelere İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor!

  • 21 Kasım 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapest International Business School (IBS) Budapeşte Teknik Üniversitesi debrecen Üniversitesi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi fiyatları macaristanda yurtdışı eğitimi peç üniversitesi

  AB Ülkesi Macaristan’da Üniversite’lerin Hazırlık Eğitimine Yönelik Kayıtlar Sürüyor!

  Şu anda indirimli kayıtları devam etmekte olan üniversitelerin önde gelenlerinden birkaçınına detayı aşağıda belirtilmiştir.

  Peç Üniversitesi

  YÖK’ün en iyi 1000 üniversite içerisinde yer alan, 1367’de kurulmuş bir devlet üniversitesi olan peç üniversitesinde okuyanlar Peç şehrinden Budapeşte’ye trenle 3 saatte ulaşabilmektedir. Macaristan’daki düzenli uçuşlar sadece Budapeşte’ye yapıldığı için, Budapeşte’den Peç’e ulaşım tren, otobüs veya özel transfer araçları ile gerçekleştirilmektedir. Peç şehri 2010 yılında İstanbul ile birlikte Avrupa Kültür Başkenti olmuştur.

  Pecs Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Budapest International Business School (IBS)

  Şubat dönemi için Lisans ve Master kaydı alınmayıp Sadece B1 İngilizcesi olan adaylar Şubat dönemi için hazırlık sınıfına gidebilmektedir. İlk 1000’de yer almadığı için YÖK denkliğini almak isteyen adaylar, 1. sınıfa başladıkları yıl ilgili alanda Türkiye’de 4 yıllık bir üniversiteyi kazanacak bir puana sahip olması gerekmektedir. YÖK tanınırlığı mevcuttur. Üniversite sadece İngiliz diploması vermektedir. (University of Buckingham) bu bir çift diploma olmayıp sadece İngiliz diplomasıdır.

  Budapest International Business School (IBS) Detaylı Bilgisi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Debrecen Üniversitesi (Şubat Başlangıç)

  İlk 1000’de yer alan bu üniversite, Macaristan’ın 2. Büyük şehri Debrecen’in 1538 yıllarına kadar dayanın köklü bir üniversitesidir. Edulife olarak Tıp fakültesi ile, sadece Tıp harici bölümlere yönelik yerleştirme yapmaktayız.  Öğrenci ile Skype mülakatı yapılıp bölüme yönelik hazırlık okuyacaklardan (Foundation) Matematik testi çözmeleri de istenmektedir.

  Debrecen Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin TIKLAYINIZ>>>

  Budapeşte Teknik Üniversitesi: Başkent Budapeşte’nin ilk 1000’de yer alan bir üniversitesidir. Şubat ayında başlayacak olan 1 dönemlik mühendislik ve mimarlık hazırlık programlarına başvurulara yönelik son günlerdir. Adayların B2 İngilizce bilmeleri gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde,  ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktaır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Sınırlı Sayıda kalan Macaristan’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin  https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat