fbpx

 • Ukrayna’da Tıp Eğitimi’nin Öncü Kurumu ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ne Yönelik Kayıtlar Devam Ediyor!

  • 18 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada okumak ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri yurtdışında tıp eğitimi yurtdışında üniversite eğitimi

  Ukrayna’da Tıp Eğitimi’nin Öncü Kurumu ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ne Yönelik Kayıtlar Devam Ediyor!

  Ukrayna’da üniversite sıralamasında en iyi 5 üniversite arasında yer alan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde 1956 yılından günümüze yabancı öğrenciler Ukrayna’da üniversite eğitimi almaktadır.Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitimi vermekte olan üniversitesidir.

  Ukrayna’da üniversite tercihlerinin en başta yer alan ismi olan Harkov Ulusal V.N. Karazin  Üniversitesi’nde Tıp bölümünden mühendisliğe, işletme – iktisat bölümleri de olmak üzere birçok alanda lisans ve lisansüstü bölümler yer almaktadır. Tıp bölümünde İngilizce ve Rusça eğitim dili seçenekleri mevcuttur. Başvuru için sadece lise diploması gerekmektedir. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı kesinlikle aranmamaktadır.

  Aynı zamanda Kharkiv Üniversitesi eğitim ve istihdam alanında 3 Nobel ödülüne sahip Ukrayna’da üniversitelerin içinde en büyük araştırma merkezine sahip olan kurum ünvanı da bulunmaktadır.

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/harkov-ulusal-v-n-karazin-universitesi/

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi  tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Ukrayna’da üniversite eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat