fbpx

 • %30 İndirim İle ‘Stafford House İngilizce Dil Okulları’na Kayıt Fırsatı Sürüyor!

  • 17 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • amerikada dil eğitimi amerikada dil öğrenmek amerikada dil okulu İngilizce Dil Okulları ingilterede dil eğitimi ingilterede dil öğrenmek ingilterede dil okulu kanadada dil eğitimi kanadada dil öğrenmek kanadada dil okulu Stafford House International Stafford House International Dil Okulları yurtdışında dil eğitimi yurtdışında dil öğrenme Yurtdışında İngilizce Dil Okulları

  Stafford House International Dil Okulları, Amerika, Kanada ve İngiltere’de yabancı dil eğitimine yönelik 10 farklı şehirde genel İngilizce ile birlikte akademik ve profesyonel amaçlar doğrultusunda İngilizce Eğitiminin eşsiz yolunu öğrencilere sunmaktadır.

  Stafford House International Dil Okulları’nın İngiltere’deki okulları Londra, Brighton, Cambridge ve Canterbury; Amerika’daki okulları Boston, Chicago, San Francisco ve San Diego; Kanada’daki okulları ise Toronto ve Calgary’de yer almaktadır.

  Stafford House International Dil Okulları’nın dünya çapında markalaşmış olan kaliteli zinciri okullarda öğrenciler eğitim almanın avantajlarını yaşayarak küçük sınıflarda özel ilgiyle butik eğitim alma imkanına kavuşacaklardır.

  Stafford House International İngilizce Dil Okulları’nın 2018 yılı fiyatları (konaklama fiyatlari dahil)  31 Ekim 2018’e kadar geçerli olup 1 Kasım itibariyle 2019 yılı fiyatları geçerli olacaktır. Ancak, 1 Kasım tarihinden sonra kayıt olup, 2018 Aralık sonuna kadar kursa başlayacak öğrenciler, 2018 yılı fiyatlarından faydalanabileceklerdir…

  Stafford House International İngilizce Dil Okulları Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/stafford-house-international-amerika-kanada-ve-ingiltere-yurtdisinda-yabanci-dil-egitimi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Stafford House International Dil Okulu Broşürü İçin TIKLAYIN >>>

  Stafford House International Dil Okulları Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim linkinden sizde Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat