• Ukrayna’da İngilizce Mühendislik Eğitimi’ne Yönelik ‘Harkov Teknik Üniversitesi’ne İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor!

  • 17 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Teknik Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi yurtdışında mühendislik eğitimi yurtdışında üniversite eğitimi

  Ukrayna’da İngilizce Mühendislik Eğitimi’ne Yönelik ‘Harkov Teknik Üniversitesi’ne İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversiteleri içinde en köklü eğitim kurumu olan Harkov Politeknik Üniversitesi en yüksek not olan 4. seviyeden akreditedir.

  Harkov Politeknik Üniversitesinde okumak isteyenler için sadece lise diploması gerekmektedir. Lise veya meslek lisesi mezunlarına Harkov Politeknik Üniversitesi bölümlerinde İngilizce veya Rusça dillerinde eğitim verilmektedir.

  Harkov Politeknik Üniversitesi Hazırlık Okulu, Mühendislik, Beşeri Bilimler, Sosyal ve Ekonomik Bilimler ve Fen Bilimleri fakültelerinde eğitim verilmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/harkov-teknik-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Ukrayna’da Üniversite İndirimli Kayıt Fırsatından Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden ‘Edulife’ Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat