• Ukrayna’da Tıp Eğitiminin Öncü İsmi Olan ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ne İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor!

  • 11 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada okumak ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri yurtdışında eczacılık eğitimi yurtdışında tıp eğitimi yurtdışında üniversite eğitimi

  Ukrayna’da Tıp Eğitiminin Öncü İsmi Olan ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ne İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversiteler içinde en iyi 5 üniversite arasında bulunan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi, 1956’dan günümüze yabancı öğrencilere Ukrayna’da üniversite eğitimi vermektedir. Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitimi vermekte olan kurumudur.

  Ukrayna’da üniversite tercihi denilince akla gelen ilk isimlerden olan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde başta Tıp bölümünden mühendisliğe, işletme – iktisat bölümleri de olmak üzere kadar birçok lisans ve lisansüstü eğitim programları mevcuttur. Tıp bölümünde İngilizce ve Rusça eğitim dili seçeneği vardır. Üniversite’ye başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı kesinlikle yoktur.

  Karazin Üniversitesi’nin eğitim ve istihdam alanına yönelik 3 Nobel ödülü vardır. Üniversite aynı zamanda Ukrayna’da üniversitelerin arasında en büyük araştırma merkezine sahip üniversite olma ünvanı da bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir Gelecek İçin Ukrayna’da üniversite eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat