fbpx

 • Ukrayna’da Harkov Politeknik Üniversitesi’nin Mühendislik Bölümlerine Yönelik İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor!

  • 10 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Politeknik Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi yurtdışında mühendislik eğitimi yurtdışında üniversite eğitimi

  Ukrayna’da Harkov Politeknik Üniversitesi’nin Mühendislik Bölümlerine Yönelik İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversiteleri içinde en köklü ve eğitim kalitesiyle de adını duyurmuş olan üniversite en yüksek not olan 4. seviye bir kurum olarak akredite olmuştur.

  Harkov Politeknik Üniversitesi’nde Ukrayna’da üniversite eğitimi almak için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Lise veya meslek lisesi mezunları Harkov Politeknik Üniversitesi’nin tüm bölümlerinde İngilizce veya Rusça dillerinde eğitim yer almaktadır.

  Harkov Politeknik Üniversitesi’nde Hazırlık Okulu Beşeri Bilimler, Sosyal ve Ekonomik Bilimler, Fen Bilimleri fakültelerinde lisans ve yükseklisans eğitimleri mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/kiev-politeknik-universitesi-kpi/ adresini ziyaret edebilir,

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin ise https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat