fbpx

 • Ukrayna’da Tıp Eğitimi’ne Yönelik ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’ Kayıtları Sürüyor!

  • 9 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • kiev taras shevchenko Üniversitesi tıp bölümü tıp eğitimi tıp eğitimi almak ukrayna ukraynada eğitim ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında tıp eğitimi yurtdışında tıp eğitimi almak

  Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 1834 yılında kurulmuş olan Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen en prestijli üniversitesi konumunda yer almaktadır. 20.000 öğrencisi, 15 fakülte ve 5 enstitüsü ile üniversiteden eğitim almaktadır. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi’nin dünyanın önde gelen akademik ve araştırma kurumlarıyla güçlü uluslararası bağlantıları vardır.

  Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi’nde YGS ve LYS sınav şartı kesinlikle bulunmamaktadır.

  Ukrayna’da üniversite eğitimi alacak binlerce öğrencinin bile hayallerini süslemekte olan bu üniversite de başta tıp olmak üzere eğitim almak öğrencilere büyük bir ayrıcalık ve prestij sağlamaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat