• Ukrayna’da ‘Odessa Üniversiteleri’ne Yönelik Üniversite Eğitimi Kayıtları İndirim Fırsatı İle Sürüyor!

  • 5 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Odessa Üniversiteleri ukrayna ukraynada diş hekimliği eğitimi ukraynada eğitim ukraynada ekonomi eğitimi ukraynada gemi mühendisliği eğitimi ukraynada hukuk eğitimi ukraynada işletme eğitimi ukraynada kaptanlık eğitimi ukraynada mimarlık eğitimi ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada okumak ukraynada psikoloji eğitimi ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Ukrayna’da ‘Odessa Üniversiteleri’ne Yönelik Üniversite Eğitimi Kayıtları Sürüyor!

  Odessa üniversiteleri, Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilmiş, YÖK tarafından tanınan ve Ukrayna’da üniversite eğitimi için en ideal bir üniversite seçimidir.

  Ukrayna’da üniversite başvuruları için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Hazırlık eğitimi sonrasında istenilen bölüme başvuru gerçekleştirilmektedir. Üniversite; Tıp, Diş hekimliği, Kaptanlık, Gemi mühendisliği, Mimarlık, İnşaat-Elektrik-Makine-Bilgisayar mühendislikleri, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok alanda eğitimler verilmektedir.

  Odessa’da eğitim, konaklama ve sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabileceği seviyelerde olup birçok bölgemize ve ülkemize göre oldukça ekonomiktir. Ukrayna’da üniversitelerin birçoğunda okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık maliyet ortalaması 2000 – 3500 dolar aralığındadır.

  Odessa Üniversiteleri’nin Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/odessa-universiteleri/ adresini ziyaret edebilir,

  Sizde Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat