• Tıp Eğitimi Hayalinizi Ertelemeyin! Ukrayna’da Üniversitelere Yönelik İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor…

  • 4 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada okumak ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Tıp Eğitimi Hayalinizi Ertelemeyin! Ukrayna’da Üniversitelere Yönelik İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor…

  Ukrayna’da üniversite‘ler arasında en iyi 5 üniversitesi içinde yer alan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi, 1956 yılından günümüze yabancı öğrencilere Ukrayna’da üniversite eğitimleri vermektedir. Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitimi veren kurumudur.

  Ukrayna’da üniversite seçiminde akla gelen ilk isim olan Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde başta Tıp eğitimi olmak üzere; mühendislik, işletme – iktisat bölümleri de dahil olmak üzere birçok lisans ve lisansüstü alanında eğitimler yer almaktadır. Tıp bölümünde İngilizce ve Rusça eğitim dili seçenekleri vardır. Başvuru için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı kesinlikle aranmamaktadır.

  Karazin Üniversitesi eğitim ve istihdam alanında 3 Nobel ödülü olan Ukrayna’da üniversitelerin içinde en büyük araştırma merkezi olan eğitim kurumu ünvanı da sahiptir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi tercihlerinde,  ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Ukrayna’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Detaylı Üniversite Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/harkov-ulusal-v-n-karazin-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Sınırlı Sayıda kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin ise https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat