fbpx

 • Ukrayna’da Tıp Eğitimi’ne Yönelik ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ne İndirimli Kayıt Fırsatı Devam Ediyor!

  • 3 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada okumak ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri yurtdışında tıp eğitimi

  Ukrayna’da Tıp Eğitimi’ne Yönelik ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ne İndirimli Kayıt Fırsatı Devam Ediyor!

  Ukrayna’da üniversite sıralamasında en iyi 5 üniversite içinde bulunan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi, 1956’ten günümüze yabancı öğrencilere Ukrayna’da üniversite eğitimi vermektedir.Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitimi veren kurumudur.

  Ukrayna’da üniversite tercihi denilince en başta akla gelen isim olan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde Tıp bölümünden mühendisliğe, işletme – iktisat bölümleri de dahil olmak üzere kadar birçok lisans ve lisansüstü bölümlerde eğitim verilmektedir. Tıp bölümünde İngilizce ve Rusça eğitim dili seçenekleri vardır. Başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı yoktur.

  Kharkiv Üniversitesi eğitim ve istihdam alanında 3 Nobel ödülüne sahip Ukrayna’da üniversitelerin içinde en büyük araştırma merkezine sahip üniversite ünvanına da sahiptir.

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/harkov-ulusal-v-n-karazin-universitesi/

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  “İyi bir geleceğe sahip olmak için Ukrayna’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden eğitim uzmanımız ile iletişime geçiniz.

WhatsApp chat