fbpx

 • Ukrayna’da Tıp Eğitimi’ne Yönelik ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ Kayıtları Sürüyor!

  • 2 Ekim 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada okumak ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Ukrayna’da Tıp Eğitimi’ne Yönelik ‘Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’ Kayıtları Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversite eğitimi sıralamasında en iyi 5 üniversitesi arasında bulunan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi, 1956’dan günümüze yabancı öğrencilere Ukrayna’da üniversite eğitimi vermeyi sürdürmektedir. Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitimi veren kurumu konumundadır.

  Ukrayna’da üniversite tercihinde tıp alanında en başlarda yer alan Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi’nde Tıp bölümünden mühendisliğe, işletme – iktisat bölümleri de olmak üzere birçok lisans ve lisansüstü bölümler yer almaktadır. Tıp bölümünde İngilizce ve Rusça eğitim dili seçenekleri vardır. Başvurular için sadece lise diploması yeterlidir. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı yoktur.

  Kharkiv Üniversitesi eğitim ve istihdama yönelik 3 Nobel ödülüne sahip Ukrayna’da üniversitelerin içinde en büyük araştırma merkezine sahip olan eğitim kurumudur.

  – Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi | Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir gelecek için Ukrayna’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat