fbpx

 • Ukrayna’da İngilizce Hukuk Eğitimi’ne Yönelik ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’ Kayıtları Sürüyor!

  • 27 Eylül 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • kiev taras shevchenko Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi yurtdışında hukuk eğitimi yurtdışında üniversite eğitimi

  Ukrayna’da İngilizce Hukuk Eğitimi’ne Yönelik ‘Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’ Kayıtları Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversite eğtiminin ilk akla gelen ismi olan Kiev Ulusal Taras Shevchenko üniversitesi dünyanın önde gelen akademik ve araştırma kurumları ile güçlü uluslararası bağlantısı vardır. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 51 ülkede 145 üniversite ve 15 uluslararası kurum ile ortak projeler gerçekleştirmektedir.

  Ukrayna’da üniversite eğitimini başta ingilizce hukuk alanında Taras Shevchenko üniversitesinde alan öğrenciler, üniversitenin dünya sıralaması ilk 1000’de bulunduğundan dolayı fark derslerini Türkiye de vererek denklik sağlanmaktadır. İngilizcesi yeterli olan öğrenciler direk 1. sınıftan eğitim hayatına başlarlar. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler ise ingilizce hazırlık programlarında eğitim görmektedirler.

  Kiev çok ekonomik gelişmiş bir şehirdir. Aylık yaşam maliyeti, gıda ve sosyal giderler için ortalama 300 dolardır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/kiev-taras-shevchenko-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin İse https://www.edulife.com.tr/iletisim/ Linkinden Edulife Eğitim Uzmanımız İle İletişime Geçebilirsiniz.

WhatsApp chat