fbpx

 • Ukrayna’nın Mühendislik Eğitimi’nde Öncü Eğitim Kurumu ‘Kiev Politeknik Üniversitesi’ne Kayıtlar Devam Ediyor!

  • 25 Eylül 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Politeknik Üniversitesi kpi ukraynada eğitim ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna’nın Mühendislik Eğitimi’nde Öncü Eğitim Kurumu ‘Kiev Politeknik Üniversitesi’ne Kayıtlar Devam Ediyor!

  Ukrayna’da üniversiteleri içinde en köklü ve eğitim kalitesi yüksek eğitim veren üniversitesi en yüksek not olan 4. seviyeden akredite olmuştur.

  Kharkiv Ulusal Teknik Üniversitesi’nde Ukrayna’da üniversite eğitimi almak için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Lise veya meslek lisesi mezunlarına yönelik Kharkiv Polytechnic Institute bölümlerinde İngilizce veya Rusça dillerinde eğitimler verilir.

  Kharkiv Polytechnic Institute’de Hazırlık Okulu, Beşeri Bilimler, Sosyal ve Ekonomik Bilimler, Fen Bilimleri fakültelerinde lisans ve yükseklisans eğitimleri bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/kiev-politeknik-universitesi-kpi/ adresini ziyaret edebilir,

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin ise https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat