fbpx

 • Ukrayna’da Kiev Polytechnic Institute (KPI)’nin Tüm Bölümlerine Yönelik Kayıtlar Sürüyor!

  • 19 Eylül 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • edulife Kiev Polytechnic Institute Kiev Polytechnic Institute (KPI) kpi ukrayna ukraynada eğitim ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite

  Ukrayna’da Kiev Polytechnic Institute (KPI)’nin Tüm Bölümlerine Yönelik Kayıtlar Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversite denilince ilk akla gelen isim olan Kiev Polytechnic Institute (KPI), ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirası günümüze de taşımıştır.

  Ukrayna’da üniversite eğitiminde başta Kiev Polytechnic Institute (KPI)’nün hazırlık bölümü olmak üzere eğitim alınan üniversite programına yönelik gerekli olan seviyede, Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerinde, matematik, fizik, biyoloji ve diğer disiplinlerle birlikte 10 ay süresince yabancı öğrencilere yönelik eğitim verilmektedir.

  Kiev Politeknik Üniversitesi’nde Rusça ve İngilizce eğitim dillerinde eğitim seçeneği vardır. Yabancı dili yeterli olmayan öğrencilere yönelik hazırlık sınıfları mevcuttur. Ukrayna’da üniversite eğitimi denilince akla gelen ismi Kiev Politeknik Üniversitesi birçok uluslararası kuruluşuyla araştırma ve eğitim işbirliği gerçekleştirerek öğrencilere eğitim süresi içinde staj ve eğitim sonrasında da iş imkanları da yaratmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/kiev-politeknik-universitesi-kpi/ adresini ziyaret edebilir,

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat