fbpx

 • Ukrayna’da Mühendislik ve Mimarlık Eğitimine Yönelik ‘Odessa Üniversitesi’ne Kayıtlar Devam Etmektedir!

  • 12 Eylül 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Odessa Üniversiteleri ukrayna ukraynada eğitim ukraynada hukuk eğitimi ukraynada mimarlık eğitimi ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada okumak ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada üniversite fiyatları ukraynada üniversite ücretleri

  Ukrayna’da Mühendislik ve Mimarlık Eğitimine Yönelik ‘Odessa Üniversitesi’ne Kayıtlar Devam Etmektedir!

  Ukrayna’da Odessa üniversiteleri, AB üniversitelerince denk kabul edilerek YÖK tarafından da tanınmaktadır. Ukrayna’da üniversite eğitimi kaliteli ve AB Standartlarında olup Odessa iş hayatında kariyer ve gelecek için doğru bir tercihtir.

  Ukrayna’da üniversite başvurularında sadece lise diploması gerekmektedir. Hazırlık eğitimi sonrası istenilen bölüme başvuru yapılmaktadır. Üniversitede başta Mühendislik ve Mimarlık olmak üzere Tıp, Diş hekimliği, Kaptanlık, Gemi, İnşaat-Elektrik-Makine, Bilgisayar mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji alanlarında eğitimlerde verilmektedir.

  Odessa’da eğitim, konaklama ve sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabileceği seviyededir. Birçok bölgeye kıyasla, Odessa Türkiye’den bile oldukça ekonomik bir şehirdir. Ukrayna üniversitelerinde okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık maliyet ortalaması 2000 – 3500 dolar civarındadır.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat