fbpx

 • Tıp ve Denizcilik Alanında Ukrayna’da ‘Odessa Üniversiteleri’ne Yönelik Kayıtlar Sürüyor!

  • 11 Eylül 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • denizcilik denizcilik eğitimi diş hekimliği Odessa Üniversiteleri tıp ukrayna ukraynada denizcilik eğitimi ukraynada eğitim ukraynada gemi kaptanlığı eğitimi ukraynada tıp eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında eğitim

  Tıp ve Denizcilik Alanında Ukrayna’da ‘Odessa Üniversiteleri’ne Yönelik Kayıtlar Sürüyor!

  Doğu Avrupa’nın önemli ve dünyaca tanınmış marka üniversiteleri Ukrayna’da yer almaktadır. Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen ilk isim Odessa üniversiteleri olmaktadır. Odessa üniversiteleri Avrupa Birliği üniversitelerince denk kabul edilip Yök tarafından da tanınmaktadır. Ukraynada üniversite eğitimi için Odessa her açıdan en ideal seçimdir.

  Odessa üniversiteleri’nde başta tıp, diş hekimliği olmak üzere kaptanlık, gemi mühendisliği, Mimarlık, İnşaat, Elektrik, Makine, Bilgisayar mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Hukuk ve Psikoloji gibi bir çok alanda bölümler yer almaktadır. Ukrayna’da üniversite eğitimini Odessa’da alacak öğrenciler tıp, diş hekimliği, kaptanlık ve gemi mühendisliği bölümlerinde rusça veya ingilizce olarak alabilme imkanına sahiptir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

   

  Sınırlı Sayıdaki Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçin!

WhatsApp chat