fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Eğitimine Yönelik ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’ Kayıtları Sürüyor!

  • 6 Eylül 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada psikoloji eğitimi polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite yurtdışında psikoloji eğitimi yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’da Psikoloji Eğitimine Yönelik ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’ Kayıtları Sürüyor!

  Polonya’nın öncü eğitim kurumlarından olan Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996 yılında Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim insanı tarafından faaliyete geçirilmiştir. Üniversite 5 farklı şehirde ( Varşova, Wroclaw, Poznan, Sopot ve Katowice) 8 fakültesiyle 14.000’i aşkın öğrencisiye polonya’da üniversite eğitim vermektedir.

  Polonya’da üniversite eğitimi için başvurularda sadece lise diploması yeterli olmaktadır. YÖK denkliği için, okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmak yeterlidir. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da mevcuttur.

  Alanında sunulan eğitim programları ile önemli ve saygı duyulan eğitim ve araştırma merkezi haline gelmiştir. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik özellikle psikoloji bilim dalında, lisans ve master eğitimiyle dikkatleri üzerine çeken üniversite polonya’da üniversite eğitimi için iyi bir seçenektir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite-egitimi/varsova-sosyal-bilimler-ve-psikoloji-universitesi-swps/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat