fbpx

 • Polonya’nın Lazarski Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi Eğitimi’ne Yönelik Kayıtlar Tüm Hızıyla Sürüyor!

  • 5 Eylül 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi Polonya Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada ekonomi eğitimi polonyada işletme eğitimi polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında ekonomi eğitimi yurtdışında işletme eğitimi yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’nın Lazarski Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi Eğitimi’ne Yönelik Kayıtlar Tüm Hızıyla Sürüyor!

  1993 yılında Polonya – Varşova’da kurulmuş olan Lazarski Üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesidir. Ana uzmanlık alanı, işletme ve ekonomi olan kurum, eğitim kalitesi ile Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği eğitim kurumlarının en başında yer alır. Lazarski Üniversitesi’nde 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimini sürdürmektedir.

  Eğitim dili İngilizce olan Lazarski Üniversitesi, Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurumla birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. ( University of Kentucy, University of Wisconsin, Georgetown University, Coventry University… ). Dileyen öğrencilere çift diploma seçeneği de mevcuttur.

  Lazarski Üniversitesi’nde öğrencilere konaklama için yurt veya kiralık ev seçenekleri mevcuttur. Aylık gıda, ulaşım, sosyal giderler ve kira giderleri toplamı ortalaması 400 – 500 Euro civarındadır. Başkent Varşova, Avrupa’da öğrencilere yönelik oldukça hesaplı ve ekonomik bir şehirdir.

  Polonyada üniversite eğitimine yönelik Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. YÖK üniversiteye denklik sağlamıştır. Denklik için, tercih edilen bölüm ile ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmak yeterlidir. Bu da birçok bölümde neredeyse barajı geçmiş olmak anlamını taşır. Ayrıca İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları da bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonyada Üniversite Eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Polonya Lazarski Üniversitesi’nde eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Kayıtlarına yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/  linkinden Edulife Eğitim Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat