fbpx

 • Ukrayna’da Mühendislik Eğitimine Yönelik ‘Harkov Teknik Üniversitesi’ Kayıtları Sürüyor!

  • 4 Eylül 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Politeknik Üniversitesi Harkov Teknik Üniversitesi ukraynada eğitim ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında mühendislik eğitimi yurtdışında üniversite eğitimi

  Ukrayna’da Mühendislik Eğitimine Yönelik ‘Harkov Teknik Üniversitesi’ Kayıtları Sürüyor!

  Ukrayna’nın en büyük eğitim kurumu olan Harkov Teknik Üniversitesi, 1885’den günümüze 22 bin öğrencisiyle en yüksek not olan 4. seviye’den akredite olmuştur.

  Ukraynada üniversite eğitiminde Harkov Teknik Üniversitesi’ne kabul için YKS ve TYT sınav şartı aramamaktadır. Harkov Teknik Üniversitesi’nde okumak için sadece lise diploması yeterlidir. Lise veya meslek lisesi mezunları Harkov Teknik Üniversitesi bölümlerinde İngilizce veya Rusça dillerinde  eğitim alabilmektedir.

  Harkov Teknik Üniversitesi,  Lisans 4 yıl, Yüksek Lisans (master) 2 yıl, Doktora 3 yıldır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/harkov-teknik-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat