fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Eğitimi’ne Yönelik ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) Kayıtları Sürüyor!

  • 3 Eylül 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada psikoloji eğitimi polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi SWPS Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite yurtdışında psikoloji eğitimi yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’da Psikoloji Eğitimi’ne Yönelik ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) Kayıtları Sürüyor!

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996 yılında Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim adamınca faaliyete geçmiştir. Üniversite 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova, Wroclaw, Poznan, Sopot ve Katowice) 8 fakültesiyle 14.000’i aşan öğrencisi sayısı ile polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

  Üniversite sunduğu eğitim programlarıyla önemli ve saygın eğitim ve araştırma merkezi haline dönüşmüştür. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik başta psikoloji bilim dalında olmak üzere lisans ve master eğitimiyle de dikkatleri üzerine çeken üniversite yurtdışı üniversite eğitimi için iyi bir tercih ve de fırsat olmaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimine yönelik başvurularda sadece lise diploması gerekmektedir. YÖK denkliği için ise okumak istenilen bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmak yeterlidir. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite-egitimi/varsova-sosyal-bilimler-ve-psikoloji-universitesi-swps/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat