fbpx

 • Polonya’da Psikoloji Eğitimi İçin ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’ne Yönelik Kayıtlar Sürüyor!

  • 29 Ağustos 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada psikoloji eğitimi polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi SWPS Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Psikoloji Eğitimi İçin ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’ne Yönelik Kayıtlar Sürüyor!

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996’da Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim insanı tarafından faaliyete geçirilmiştir. Üniversite 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova, Wroclaw, Poznan, Sopot ve Katowice) 8 fakültesiyle 14.000’i aşan öğrenci sayısı ile polonya’da üniversite eğitimi vermektedir.

  Üniversite sunduğu eğitim programlarıyla önemli ve saygın eğitim ve araştırma merkezi haline dönüşmüştür. Polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik başta psikoloji bilim dalında olmak üzere lisans ve master eğitimiyle de dikkatleri üzerine çeken üniversite yurtdışı üniversite eğitimi için iyi bir tercih ve fırsat olmaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitimine yönelik başvurularda sadece lise diploması yeterlidir. YÖK denkliği için ise okumak istenilen bölümle ilgili LYS sınavından en düşük puanı almış olmak gerekmektedir. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurt imkanı da vardır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat