fbpx

 • Ukrayna’nın İngilizce Mühendislik Eğitimi’nin Öncüsü ‘Harkov Politeknik Üniversitesi’ne Yönelik Kayıtlar Sürüyor!

  • 17 Ağustos 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Harkov Politeknik Üniversitesi İngilizce Mühendislik Eğitimi ukraynada eğitim ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi yurtdışında mühendislik eğitimi

  Ukrayna’nın İngilizce Mühendislik Eğitimi’nin Öncüsü ‘Harkov Politeknik Üniversitesi’ne Yönelik Kayıtlar Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversiteleri içinde en köklü eğitim kurumu olan Kharkiv Ulusal Teknik Üniversitesi en yüksek not olan 4. seviyeden akredite olmuştur.

  Kharkiv Ulusal Teknik Üniversitesinde okumak isteyenler için sadece lise diploması yeterlidir. Lise veya meslek lisesi mezunlarına Kharkiv Polytechnic Institute bölümlerinde İngilizce veya Rusça dillerinde eğitimler verilmektedir.

  Kharkiv Polytechnic İnstitute’de Hazırlık Okulu, Beşeri Bilimler, Sosyal ve Ekonomik Bilimler ve Fen Bilimleri fakültelerinde eğitimler mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Üniversite Hakkında Detaylı Bilgi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite-egitimi/kiev-politeknik-universitesi-kpi/

  Ukrayna’da Üniversite  Kayıtlarına Yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat