fbpx

 • İşletme ve Ekonomi Eğitiminin AB Ülkesi Polonya’daki Öncü Kurumu ‘Lazarski Üniversitesi’ne Yönelik İndirimli Kayıt Fırsatı Sürüyor!

  • 15 Ağustos 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada ekonomi eğitimi polonyada işletme eğitimi polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  1993 yılında Polonya / Varşova’da eğitim faaliyetlerine başlamış olan Lazarski üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi ünvanını almıştır. Uzmanlık alanı işletme ve ekonomi olan üniversite eğitim kalitesiyle Polonyada üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği üniversitelerin en başında yer almaktadır.

  Başkent Varşova’da yer alan üniversite kampüsü; polonya’da üniversite eğitimi alacak öğrencilere yönelik şehir merkezine yakın ve ulaşım problemi olmayan, tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçları karşılayabilen bir seviyededir.

  Başvuru için sadece lise diploması gerekmektedir. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik verilmiştir. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölümle ilgili LYS sınavında en düşük puanı almış olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da Üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite-egitimi/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya’da Üniversite Kayıtlarına Yönelik https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat