fbpx

 • Ukrayna’da Mühendislik Eğitimi’nin Öncü Kurumu ‘Ukrayna Kiev Polytechnic Institute (KPI)’ye Kayıtlar Sürüyor!

  • 14 Ağustos 2018
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • AB ülkesinde eğitim AB ülkesinde üniversite eğitimi Kiev Polytechnic Institute (KPI) kpi ukrayna Ukrayna Kiev Polytechnic Institute ukraynada eğitim ukraynada mühendislik eğitimi ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi

  AB Ülkesi Ukrayna’da Mühendislik Eğitimi’nin Öncü Kurumu ‘Ukrayna Kiev Polytechnic Institute (KPI)’ye Kayıtlar Sürüyor!

  Ukrayna’da üniversite denilince akla gelen ilk isim Kiev Polytechnic Institute (KPI) olmaktadır. Üniversite, ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirası günümüze kadar getirmiştir.

  Ukrayna’da üniversite eğitiminin akla gelen ilk ismi olan Kiev Polytechnic Institute (KPI)’da hazırlık bölümü eğitimleri bulunmaktadır. Eğitim verilen üniversite programına yönelik gerekli olan seviyede, Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerinde, matematik, fizik, biyoloji ve diğer disiplinler ile birlikte 10 ay süresince yabancı öğrencilere yönelik eğitimler verilir.

  Kiev Politeknik Üniversitesi’nde Rusça ve İngilizce eğitim dillerinde eğitim verilmektedir. Yabancı dili yeterli olmayan öğrencilere yönelik hazırlık sınıfları mevcuttur. Ukrayna’da üniversite eğitimi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Kiev Politeknik Üniversitesi birçok uluslararası kuruluş ile birlikte araştırma ve eğitim işbirliği gerçekleştirerek öğrencilere eğitim süresi içinde staj ve eğitim sonrasında da iş imkanları sunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde edulife eğitim uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat